خطيب جمعه شهرکرد:
مسلمان‌نما‌ها زيرسايه استکبار مي‌خواهند چهره واقعي اسلام را مخدوش کنند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
خطيب جمعه شهرکرد : امروز مسلمان‌نما‌ها زيرسايه استکبار دست به دست هم دادند تا يک چهره مادي‌گرايانه، سازش‌کار و گاهي خشن از اسلام عرضه و چهره واقعي اسلام را مخدوش کنند.
مسلمان‌نما‌ها زيرسايه استکبار مي‌خواهند چهره واقعي اسلام را مخدوش کنند
به گزارش جهانبين نيوز به نقل از اساتيد برتر، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدعلي نکونام در خطبه‌هاي نماز جمعه شهر، با اشاره به سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: امام جعفر صادق(ع) رئيس مذهب تشيع است، اعتقادم بر اين است که اگر به يک سبک درس از مکتب ايشان عمل شود، نقش عظيمي را در اسلام ايفا کرده‌ايم.

وي افزود: امام صادق(ع) کارهاي شاخصي به همراه پدر بزرگوارشان امام محمدباقر(ع) انجام دادند که مي‌توان به تشکيل دانشگاه در شرايطي که دشمن به جان اسلام افتاده بود و يک اسلام زَراندوزانه، مادي‌گرايانه و بي‌محتوا براي مردم درست کرده ‌بود، اشاره کرد، تشکيل دانشگاه فرصتي را ايجاد کرد تا چهره ناب و راستين اسلام به جامعه معرفي شود.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: شرايط امروز جامعه ما نيز همين است، امروز مسلمان‌نما‌ها زيرسايه استکبار دست به دست هم دادند تا يک چهره مادي‌گرايانه، سازش‌کار و گاهي خشن از اسلام عرضه و چهره واقعي اسلام را مخدوش کنند.

نکونام تصريح کرد: امروز همه ما وظيفه داريم با علم و عمل چهره اسلام ناب محمدي را تبيين کنيم و اجازه ندهيم که دشمن به اهداف شوم خود دست يابد. اسلام را بايد با اسلام شناخت نه در سايه استکبار، اسلام يک دين رئوف و انسان‌پرور است.

خطيب جمعه شهرکرد با بيان اينکه دهه کرامت با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) آغاز و به ميلاد امام رضا(ع) ختم مي‌شود، ادامه داد: حضرت معصومه(س) الگويي بسيار زيبا و ارزشمند براي دختران است که پاک، عفيفه و بسيار ملکوتي زندگي کرد.

نکونام با اشاره به ۱۲ مردادماه، سالروز تأسيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خاطرنشان کرد: در رأس اين مجموعه شخصيتي عظيم‌القدر، عالمي فقيه، بصير و مجاهد قرار دارد، آيت‌الله جنتي به لحاظ جايگاه توانسته در برخي مواقع حساس نقش‌آفريني کند و به کالبُد انقلاب جان تازه‌اي ببخشد. شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در زمينه بازنمايي عرصه‌هاي انقلاب نقش‌آفريني خوبي را ايفا کرده است.

انتهاي خبر1027ج/

کد مطلب: 29656