کلنگ دوبانده شدن جاده لردگان - فلارد به زمين زده شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
به ميمنت آغاز چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي ايران بعد از حضور با شکوه مردم در راهپيمائي 22 بهمن، کلنگ دو بانده شدن جاده لردگان به فلارد زده شد.
مرجع : پایگاه خبری سلام لردگان
کلنگ دوبانده شدن جاده لردگان - فلارد به زمين زده شد
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از خبرنگار سلام لردگان؛ با حضور محمد خالدي نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي، احمد جمشيدي مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان، امام جمعه، سرپرست فرمانداري و ديگر مسئولين و مردم روستاي منجرموئي کلنگ دوبانده شدن جاده لردگان به فلارد زده شد.

خالدي نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي در اين آيين گفت: لازم مي‌دانم از حضور يکپارچه مردان و زنان نجيب و با وفاي شهرستان لردگان براي خلق صحنه هاي پرشکوهي که شاهد آن بوديم تقدير و تشکر داشته باشم و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام جمهوري اسلامي ايران را خواستارم.

وي افزود: به ميمنت آغاز چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي ايران و بعد از حضور با شکوه مردم در راهپيمائي 22 بهمن، کلنگ دو بانده شدن جاده لردگان به فلارد زده شد و امسال با توجه به بودجه پيش بيني شده تا روستاي منجرموئي ساخته خواهد شد.

در ادامه احمد جمشيدي مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان گفت: يکي از مهمترين محورهاي مواصلاتي استان و شهرستان لردگان محور لردگان به فلارد است که متاسفانه به دليل وضعيت خاص مهندسي شاهد تصادفات منجر به فوت زيادي در اين محور بوده و هستيم.

وي بيان داشت: احداث باند دوم و افزايش ظرفيت اين محور براي کاهش تصادفات و افزايش ايمني در دستور کار اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قرار گرفت و با پيگيري ها و حمايت هاي دکتر خالدي از محل اعتبارات سازمان راهداري و بخشي هم از محل اعتبارات استاني به اين پروژ اختصاص يافت در گام اول به طول شش کيلومتر از اين محور با برآورد اوليه 7 ميليارد و 200 ميليون تومان به مناقصه رفت.

انتهاي پيام1026ج /630ل

کد مطلب: 38510