امیر شاه صفی:
عربستان به اهداف خود در یمن نرسید/ پیروزی از آن مقاومت است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: عربستان با دارا بودن انواع تجهیزات و اعتبارات به اهداف خود یعنی در دست گرفتن کنترل یمن و جلوگیری از نفوذ اسلام حقیقی در این کشور نرسیده است.
عربستان به اهداف خود در یمن نرسید/ پیروزی از آن مقاومت است
به گزارش جهانبین نیوز؛ امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم دانش آموختگی جمعی از خلبانان میگ ۲۹ و اف ۵ با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهیدفکوری تبریز برگزار شد ضمن تبریک به خلبانان و اساتید بر استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات موجود تاکید کرد.

فرمانده نهاجا گفت: نباید در استفاده از تجهیزات به آن چیزی که برای ما تعریف شده اکتفا کنیم، چراکه با روش های ابتکاری، از تجهیزاتی که در اختیار داریم باید نهایت بهره را داشته باشیم و این مهم نیاز به تلاش، تحقیق و مطالعه دارد.

وی افزود: در کنار تجهیزات باید تاکتیک ها و روش های عملیاتی را نیز بروزرسانی کنیم تا از انجام تاکتیک هایی که امروزه با توجه به امکانات نظامی جدید کاربردی ندارد خودداری شده و وقت و هزینه ای صرف چنین روش هایی نشود.

امیر شاه صفی با اشاره به اوضاع منطقه غرب آسیا و وضعیت کشورهای این منطقه اظهار داشت: اتفاقاتی که در منطقه در حال وقوع است بیانگر این مسئله است که تجهیزات چندان هم تعیین کننده نیستند چرا که کشوری همچون عربستان با دارا بودن انواع تجهیزات و اعتبارات به اهداف خود یعنی در دست گرفتن کنترل یمن و جلوگیری از نفوذ اسلام حقیقی در این کشور نرسیده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که خداوند متعال در قرآن وعده همراهی با استقامت کنندگان و پیروزی آن ها را داده است، پیروزی واقعی در جبهه ها از آن مقاومت است و استکبار در هیچ جا موفق نبوده و نخواهد بود که آزادی حلب و پیشرفت عملیات موصول مؤید این نکته است.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام احمد جلیلی صفت ضمن تبریک دانش آموختگی به خلبانان واساتید آنها، بر توام بودن تزکیه و تعلیم تاکید کرد و گفت: شاید دشمنان ما از نظر علمی جلوتر از ما باشند ولی هر ضربه ای که از ما خورده اند و هر ناکامی که برایشان در مواجهه با ما حاصل شده در نتیجه تزکیه و تقوای الهی بوده که علم ما را بر آن ها پیروز گردانیده است

در پایان این مراسم از خلبانان، اساتید خلبانان و کارکنان فنی تجلیل به عمل آمد.

منبع: مهر

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 32219