اکران «پایان رویاها» با حضور اصحاب رسانه در شهرکرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
«پایان رویاها» فیلم تولیدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های ادارات به روی پرده می‌رود.
اکران «پایان رویاها» با حضور اصحاب رسانه در شهرکرد
فرزاد رحیمی مدیرکل کانون پرورش کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ با تاکید بر اجرای فعالیت‌های فرهنگی و معرفی بیشتر تولیدات کانون به جامعه از اکران فیلم پایان رویاها با حضور اصحاب رسانه، روابط عمومی‌های ادارات و خانواده‌های‌شان در بیست و سومین روز از آذرماه سال جاری در سینما کودک کانون خبر داد.

وی با اشاره به اینکه سالن سینما کودک کانون در شهرکرد از ۱۵ آبان ماه سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است افزود: فیلم‌های اکران شده در این سینما به صورت تخصصی متناسب با گروه‌های سنی کودکان و نوجوانان طراحی و به اجرا در آمده و مورد استقبال این قشر قرار گرفته است.

رحیمی با اشاره به اینکه اجراهای صبح سالن سینمای کانون مخصوص حضور دانش آموزان و کودکان مهادی کودک طراحی شده گفت: در اجراهای بعدازظهر نیز کودکان و نوجوانان با خانواده‌های خود می‌توانند از خدمات این سینما بهرمند شوند.

وی از تخفیف ۵۰ درصدی برای دانش آموزان خبر داد و اضافه کرد: این سینما در سانس‌های ویژه نیز آماده برگزاری جُنگ‌های شادی برای کودکان و نوجوانان است و تخفیف‌های ویژه‌ای را برای اجرای این فعالیت‌ها به علاقه‌مندان خواهد داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری حضور اصحاب رسانه، روابط عمومی‌های ادارات و خانواده‌های‌شان در اکران ویژه روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه را فعالیتی در راستای تعاملات فرهنگی با ارگان‌های مختلف دانست و افزود: این اکران ویژه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر در سینما کودک شهرکر واقع در میدان ابوریحان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 37557