همزمان با ایام مبارک دهه فجر
تابلو نخستين شهيد استان چهارمحال و بختياري در بروجن رونمايي شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴
همزمان با ايام مبارک دهه فجر از تابلو نخستين شهيد استان چهارمحال و بختياري "علي محمد مرادي سيبکي" در چغاخور رونمايي شد.
تابلو نخستين شهيد استان چهارمحال و بختياري در بروجن رونمايي شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کلار، همزمان با ايام مبارک دهه فجر با حضور مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران چهارمحال و بختياري، رئيس و کارکنان بنيادشهيد شهرستان بروجن، مديركل بيمه سلامت و فرماندار شهرستان بروجن از تابلو نخستين شهيد استان "علي محمد مرادي سيبکي و سردار عليرضا محمودي" در ورودي روستاي چغاخور رونمايي شد.

علي رحيمي رئيس بنياد شهيد شهرستان بروجن در حاشيه اين مراسم به خبرنگار کلار، گفت: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا در اذهان عمومي از مهمترين اهداف اجراي اين طرح بود.

وي با بيان اينکه تابلو نخستين شهيد استان در ابعاد ۲/۵*۳/۵ نصب شده است، گفت: اين کمترين کاري است که مي‌توان براي حفظ ياد و خاطره شهدا و فداکاري‌هاي آنان انجام داد.

رحيمي با اشاره به رشادت ها و مجاهدت هاي شهدا و رزمندگان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، تاکيد کرد: اجراي برنامه هاي کاربردي مي تواند نسل جديد را به فرهنگ جبهه، جنگ و ايثار و شهادت ارتباط دهد.

رئيس بنيادشهيد شهرستان بروجن ايثارگري و فداکاري شهدا را بخشي از فرهنگ ملت و کشور دانست و گفت: ما نيز وظيفه داريم آرمانها و اهدافي که روزي شهدا براي رسيدن به آن جان خود را فدا کردند در جامعه تداوم ببخشيم.

گفتني است شهيد علي محمد مرادي متولد ۱۳۴۴ در روستاي سيبک بود که در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۵۷ در مبارزه با رژيم ستم شاهي به فيض شهادت نائل آمد.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 33074