در راستای ترویج فرهنگ مطالعه صورت گرفت؛
اجرای طرح فرهنگی «من و مرغک و کتاب» در شهرکرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
کودکان و نوجوانان کانون همزمان با اجرای طرح فرهنگی «من و مرغک و کتاب» در کانون پرورش فکری مجتمع شهرکرد به کتابخوانی ترغیب شدند.
اجرای طرح فرهنگی «من و مرغک و کتاب» در شهرکرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی طرح فرهنگی «من و مرغک و کتاب» در مرکز فرهنگی هنری مجتمع شهرکرد اجرا شد.

در این طرح که با حضور دانش آموزان مدارس طرح کانون و مدرسه در شهرکرد اجرا می شود بیش از ۳۰۰ دختر و پسر دبستانی حضور دارند که قرار است در این طرح تعدادی از اولیای تربیتی و والدین علاقه مند نیز حضور داشته باشند.

برگزاری کارگاه آموزش انتخاب وخرید کتاب های مناسب (ضوابط کلی انتخاب کتاب برای کودکان ونوجوانان و اهمیت نقش کتاب در ایجاد انگیزه به مطالعه در آنها) جهت والدین، تقدیر از اعضا کارگروه تلخیص کتاب مدرسه در گروه سنی ج، همراه با معرفی کتاب از جمله برنامه های اجرایی در این طرح خواهد بود.

فراهم آوردن فرصت های مناسب و شادی بخش برای مطالعه در کودکان تشویق و ترغیب دانش آموزان به خواندن کتاب، تسهیل خواندن و نوشتن در اعضا و ایجاد تفکر و نگاه نقادانه در آنان ازجمله هدف های اجرای این طرح محسوب می شود.

این طرح از نیمه فروردین سال جاری در شهرکرد آغاز شده و قرار است طی سه ماهه بهار در مرکز فرهنگی هنری مجتمع و مدارس اجرا شود.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 39104