مدير کل ورزش و جوانان استان:
کلنگ احداث اولين خانه جوان چهارمحال و بختياري به زمين زده مي شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: عمليات ساخت خانه جوان شهرکرد به‌منظور رشد اجتماعي و مسؤوليت‌پذيري جوانان با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد ريال هفته آتي در شهرکرد آغاز مي‌شود.
کلنگ احداث اولين خانه جوان چهارمحال و بختياري به زمين زده مي شود
به گزارش جهانبین نیوز ؛ حميد کريمي مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛ با اشاره به اهميت خانه جوان براي طرح، بررسي و پيگيري مسائل و مشکلات جوانان در زمينه‌هاي مختلف اظهار داشت: خانه جوان شهرکرد به‌منظور رشد اجتماعي و مسؤوليت‌پذيري جوانان هفته آتي از محل اعتبارات استاني و ارزش افزوده در شهرکرد کلنگ‌ زني خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه ۲۴ميليارد و ۸۴۷ ميليون ريال اعتبارات استاني و ۱۰ ميليارد ريال اعتبارات ملي براي اجراي اين پروژه طي سال گذشته مصوب گرديد، خاطرنشان کرد: از اين ميزان اعتبار استاني تا کنون ۱۳ ميليارد ريال به اين طرح اختصاص يافته است.

کريمي وجود گالري هنر، کتابخانه، سالن آمفي تئاتر، اتاق سمن، مديريت اتاق جلسات، لابراتور، سايت رايانه، کارگاه آموزشي، آتليه و دفتر مطالعات و پژوهش را از جمله امکانات اين خانه جوان عنوان کرد و گفت: ساماندهي، متمرکز کردن سمن ها و تجميع فعاليت ها و حمايت از آنان از اهداف اوليه تشکيل اين خانه جوان مي باشد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: خانه جوان مذکور با زيربناي ۹۴۰ مترمربع و مساحت ۶۲۵ متر مربع در خيابان فردوسي شمالي واقع در شهر شهرکرد در هفته آتي با حضور مسئولان استاني کلنگ زني خواهد شد.

به گفته کريمي، رايزني ها براي ساخت خانه هاي جوان شهرستاني نيز با وزارت ورزش و جوانان در حال انجام است.

انتهاي پيام/۵۳۰ب

کد مطلب: 39276