فرمانده انتظامي چهارمحال و بختیاری:
دستگيري ۲ سوداگر مرگ و كشف ۵۰ كيلو ترياك در چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳
فرمانده انتظامي چهارمحال و بختیاری گفت: طي عملياتي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و پليس شهرستان "بروجن" دو سوداگر مرگ دستگير و ۵۰ كيلو ترياك از آنان، كشف شد.
دستگيري ۲ سوداگر مرگ و كشف ۵۰  كيلو ترياك در چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛  سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامي چهارمحال و بختیاری در تشريح جزئيات اين خبر اظهار كرد: در پي كسب خبري مبني بر انتقال مقادير زيادي مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از محور لردگان به بروجن جهت توزيع در سطح استان، بلافاصله موضوع در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و پليس شهرستان بروجن قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از كسب اطلاعات دقيق از نحوه فعاليت و محل هاي تردد سوداگران مرگ با هماهنگي مقام قضائي طي عمليات ايست و بازرسي در محور لردگان به بروجن خودرو پژو حامل مواد مخدر قاچاقچيان را شناسائي و متوقف كردند.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: در بازرسي از اين خودرو ۵۰ كيلو ترياك جاساز كشف و دو سوداگر مرگ نيز دستگير شدند.

سردار غلامزاده با اشاره به معرفي متهمين به مرجع قضائي ضمن اشاره به توان بالاي پليس در ماموريت هاي محوله و برخورد قانوني با قاچاقچيان مواد مخدر از مردم خواست: تا ضمن افزايش همكاري خود با پليس، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم شان ناكام گذاشته و پليس را در تحقق جامعه اي سالم ياري كنند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 31526