امام جمعه سامان:
وحدت بيشتر مردم ايران بعد از سخنرانی ترامپ
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
امام جمعه سامان با بيان اينکه سخنان ترامپ در مورد خليج فارس در جهت خوش دستي و گرفتن رشوه از کشور هاي عربي است،ابراز کرد: تمامي اين صحبت ها موجب اتفاق نظر و وحدت بيشتر مردم ايران شده است.
وحدت بيشتر مردم ايران بعد از سخنرانی ترامپ
به گزارش جهانبین نیوز، امام جمعه سامان حجت الاسلام و المسلمين علي اصغر عقيلي در گفت‌وگو با سامان ما درخصوص صحبت هاي رئيس جمهور آمريکا با بيان اينکه نه تنها تاريخ بلکه جغرافياي ترامپ ضعيف است، چراکه در نقشه اي که در دست ارتش آمريکا خليج فارس زده شده نه خليج عرب که رئيس جمهور آمريکا در سخنان خود خليج عرب عنوان مي کند، اظهار داشت: علت عنوان خليج عرب از سوي ترامپ در مورد خليج فارس در جهت خوش دستي و شيرين کاري ترامپ براي گرفتن پول و رشوه از کشورهاي عربي است.

وی با بيان اينکه در قديمي ترين نقشه نيز که خود اروپايي ها و آمريکايي ها آن را در دست داشته اند خليج فارس بوده و اين خليج هميشه فارس باقي خواهد ماند، بيان داشت: تنها دليل صحبت هاي ترامپ در مورد خليج فارس در جهت خوش دستي و دريافت پول و رشوه از کشور هاي عربي است.

عقيلي بیان داشت: در مورد قرار دادن سپاه ايران در گروه هاي تروريستي سردار جعفري فرمانده سپاه جواب کوبنده اي به ترامپ دادند و گفتند اين کشور بايد پايگاه‌هاي منطقه‌اي خود تا شعاع ۲ هزار کيلومتري برد موشک‌هاي ايران را منتقل کند.

وي با اشاره بر اينکه در حال حاضر افراد عادي هم از اطلاعات امنيتي و شرايط اقتصادي کشور آمريکا مطلع هستند و همه مي دانند که آمريکا در شرايط بحراني به سر مي برد، عنوان کرد: آمريکا مي خواهد با دروغ و لاف خود را از بحران خارج کند.

عقيلي با اشاره ب اين سخنان ترامپ چه در مورد برجام، قرار دادن سپاه ايران در ليست گروه هاي تروريستي و خليج عرب موجب اتفاق نظر و وحدت همه مردم ايران شده است، بيان داشت: همه اين موارد موجب وحدت بيشتر در کشور و هوشياري مردم نسبت به آمريکا و کشور هاي اروپايي شده است.

انتهاي پيام1026ج /۶۰۱س

کد مطلب: 36666