عملکرد نسبت به حوزه جوانان در شهرستان سامان کم رنگ است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۹
فرماندار شهرستان سامان گفت: عملکرد نسبت به جوانان در شهرستان سامان کم رنگ است.
عملکرد نسبت به حوزه جوانان در شهرستان سامان کم رنگ است
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از سامان ما ، سعيد صالحي ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان سامان که با حضور مدير کل ورزش و جوانان و مسئولين دستگاه هاي شهرستان سامان برگزار شد با تبريک روز شورا ، روز معلم و روز پدر با اشاره بر اينکه نقش معلم در جامعه بسيار تاثير گذار است و زير ساخت فرهنگي معلمان در جامعه بسيار است، اظهار داشت: معلمان الگو و راهنماي خوبي براي فرزندان در رساتاي تربيت صحيح است و فرزندان بيش از اينکه از خانواده الگو گيري داشته باشند از معلمان خود الگو گيري دارند.

صالحي با بيان اينکه در اين شهرستان با توجه به پتانسل ها موجود و علاقه جوانان به فعايت در شهرستان زير ساخت هاي مناسبي در حوزه ورزش و جوانان وجود ندارد، بيان کرد: جوانان اينده سازان جامعه هستند و بايد در راستاي اشتغال، ورزش، مسکن و ازدواج جوانان زير ساخت ها لازم مهياا شود.

وي با بيان اينکه با ساخت و تکميل سالن هاي ورزشي در شهرستان سرانه ورزشي در اين شهرستان افزايش خواهد يافت ، بيان داشت: در حال حاضر تکميل سالن ورزشي شوراب صغير، گرمدره و مارکده و ساخت سالن چند منظوره در شهر سامان در اين شهرستان جز اولويت هاي ورزشي در شهرستان سامان است.

صالحي با اشاره بر اينکه شهرداري شهر سامان دو هزار متر زمين در راستاي ساخت سالن چند منظوره در اختيار سپاه قمر بني هاشم استان قرار داده است ، تصريح کرد: بايد اداره ورزش و جوانان در ساخت اين سالن همکاري و مساعدت هاي لازم را با سپاه استان و ناحيه سامان داشته باشد.

فرماندار شهرستان سامان با اشاره بر اينکه ورزش باستاني و زور خانه اي سبقه طولاني در اين شهرستان داشته و دارد، عنوان کرد: اين شهرستان نياز به يک سالن و گود باستاني دارد.

سعيد صالحي با تاکيد بر اينکه زمين هاي خاکي فوتبال و ... بايد در سطح شهرستان محصور شوند، تصريح کرد: با توجه بر اينکه تيم فوتبال ساحلي صادق آباد در مسابقات کشوري مقام خوبي کسب کرده است بايد اين نمونه ورزش ها در سطح شهرستان مورد حمايت اين اداره کل قرار گيرد.

صالحي با بيان اينکه ارتقاء سطح ادرات بايد در سطح شهرزستان صورت گيرد و براي دارات شهرستان درجه و شاخص و رتبه بندي انجام گيرد تا کارکنان و مسئولين ادارات در راستاي ارائه فعاليت و اقدامات تلاش بيشتري داشته باشند، افزود: شاخص ها بايد بر اساس چارت شهرستاني باشد در کارکنان حقوق و مزايا اثر گذار باشد.


انتهاي پيام1020ج /۶۰۱س

کد مطلب: 22101