پيام تشكر خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها بابت همدليشان در تمامي مراسمات شهيد عباسي پيام تشکر صادر نمودند.
پيام تشكر خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها
به گزارش جهانبین نیوز؛ پيام تشكر خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها:

بسم رب الشهداء و الصديقين

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با سلام به مردم غيور ميهن اسلامي و استان چهارمحال و بختياري.

مردمان چهارمحال و بختياري در دهه هاي گذشته ثابت کرده اند که مرد ميدان بوده اند و علاوه بر پيروزي انقلاب اسلامي در دفاع مقدس هم ثابت قدم ايستادند، و صدها شهيد و جانباز اين استان خود گواه اين مدعا هستند .

امروز هم که فرزندان دلير و مجاهد امام خميني در نبردهاي سرنوشت ساز سوريه و عراق کوله بار جهاد و شهادت را بر دوش مي کشند و در دفاع از اسلام ناب محمدي و حريم اهلبيت (ع) اسوه اي براي مستضعفان، آزادگان و مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان شده اند، مرداني از اين ديار، از پير و جوان همرزم آنان شده اند .

هر از گاهي خبر شهادت يکي از آنان عطر استانمان را زينبي مي کند و به ما يادآور مي شود که بخش عمده اي از امنيت ملي مان را مديون و مرهون خون اين شهيدان هستيم .

شهيدمنصور عباسي هفشجاني، يکي از اين شهداست که به خاطر محاسن سفيد و سوابق جهاديش او را به حق حبيب بن مظاهر شهداي مدافع حرم استان چهارمحال و بختياري خوانده اند.

اينک مجالي برايمان ايجاد شده تا به نوبه خودمان از همه مردم گرانقدر وطن و استانمان، بويژه شهرکرد و هفشجان و همه شهرستان ها ، هموطنان عزيز در فضاي مجازي و تمامي مسئولان عالي رتبه نظام ، اعم از اجرايي، لشگري و کشوري، فرمانده محترم كل سپاه ، وزراي ارجمند، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و قضات عالي مقام از قوه قضاييه علي الخصوص نماينده محترم مقام معظم رهبري در استان و استاندار ارجمند ، روحانيت معزز، دانشگاهيان محترم، كارمندان، اصناف و بازاريان و خصوصا همرزمان و همكاران پاسدار و بسيجي پدر شهيدمان در دفاع مقدس و دفاع از حريم اهلبيت (ع) از تيپ هميشه سرافراز حضرت قمر بني هاشم و خانواده هاي معظم شهدا، بنياد شهيد و امور ايثارگران، اصحاب رسانه از جمله رسانه ملي و شبكه محترم جهان بين و كانال هاي فضاي مجازي مراتب تشکر و سپاس فراوان مان را بخاطر حضور در مراسم تشييع و تدفين و آيين هاي گراميداشت شهيدان منصور و آيت الله عباسي اعلام کنيم و چنانچه امکان قدرداني از فرد فرد همه سروران ارجمند برايمان فراهم نيست، صميمانه پوزش بخواهيم.

اميد آن داريم که اين شهيدان والا مقام، به پاس قدرداني شما و تکريم مقام شهدا، شفيعتان باشد.

ان‌شاالله که جريان حاصل از شهادت شهيد منصور عباسي هفشجاني همانطور که به نابودي شجره خبيثه گروه تروريستي داعش کمک کرد، مقدمه اي بر تسريع نابودي غده سرطاني صهيونيسم و تمهيد ظهور حضرت حجت (عج) شود تا پرچم حکومت اسلامي از دستان ولي امر مسلمين (مدظله) به دستان ولي عصر (عج) سپرده شود.

از طرف فرزندان شهيد و خانواده هاي عباسي ، تركي و بي باك

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 38140