نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
چهارمحال و بختیاری برای خروج از محرومیت نیازمند نگاه ویژه مسئولان ملی است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: متاسفانه چهارمحال و بختیاری و چند استان دیگر در کشور در محرومیت به سر می‌برند که اگر یک نگاه ویژه در سطح کلان نظام به آنان صورت نگیرد به همین شکل باقی خواهند ماند و همچنان به عنوان استان محروم از آنها یاد خواهد شد.
چهارمحال و بختیاری برای خروج از محرومیت نیازمند نگاه ویژه مسئولان ملی است
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار آقای مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه این استان برای خروج از محرومیت نیازمند نگاه ویژه مسئولان ملی است گفت: متاسفانه چهارمحال و بختیاری و چند استان دیگر در کشور در محرومیت به سر می‌برند که اگر یک نگاه ویژه در سطح کلان نظام به آنان صورت نگیرد به همین شکل باقی خواهند ماند و همچنان به عنوان استان محروم از آنها یاد خواهد شد.

وی افزود: بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب اسلامی در شأن این نظام و انقلاب نیست که همچنان به برخی از استان‌های کشور استان محروم بگویند که خروج از این وضعیت نیازمند یک نگاه ویژه و اساسی به این استان‌ها است.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به دغدغه جدی مقام معظم رهبری بر روی مسئله عدالت که بارها نیز بر روی آن تاکید کرده‌اند گفت: اگر در توزیع امکانات واقعا یک نگاه عدالت محورانه در کشور حاکم شود و برنامه‌ریزی‌ها درست صورت بگیرد به گونه‌ای که استان‌های محروم همچون چهارمحال و بختیاری طی چند سال مشکلات و کمبودهای اساسی آن‌ها برطرف شود و یکسان و هم تراز با دیگر استان های برخوردار و درحال توسعه بشوند قطعا این مایه آبرو و بالندگی نظام خواهد شد و اگر مشکلاتی هم وجود داشته باشد برای همه استان‌های کشور یکسان خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: این مسئله و دغدغه بسیاری اساسی و کلیدی را بارها و بارها به تمام مسئولانی که از کشور به استان سفر کرده‌اند گفته‌ایم و آقایان نیز در استان قول می‌دهند که این مشکلات را حل کنند ولی متأسفانه وقتی به تهران باز می‌گردند گرفتار مسائلی دیگری می‌شوند و وعده‌هایی را که داده‌اند، فراموش می‌کنند.

حجت الاسلام نکونام با تاکید بر این که استان ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار غنی برای شکوفایی و پیشرفت دارد تصریح کرد: کردشگری، کشاورزی، دامداری و تا حدودی صنعت ازجمله استعدادهای این استان هستند که اگر مسئولان ملی بر روی این‌ها برنامه‌ریزی و فعالیت جدی و اساسی انجام دهند، قطعا مایه رشد و توسعه استان خواهد شد.

در این دیدار نیز آقای مهدی چمران بر ایجاد تحول و حرکت در کسب و کار مردم تاکید کرد و گفت: اگر بازار استان رونق و توسعه داخلی خودش را داشته باشد قطعا خودش می‌تواند بسیار از نیازها و کاستی های درونی خودش را برطرف کند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 36953