رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری:
برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در طول سال برگزار می شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری:برنامه‌ها و مراسمات انقلاب اسلامی همانند خود انقلاب اسلامی مظلوم واقع شده است، برگزاری برنامه‌ها باید در طول سال انجام شود نه اینکه تنها در دهه فجر برگزار شود
برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در طول سال برگزار می شود
علی گرجی در گفتگو با جهانبین نیوز با اشاره به ورود به برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت:  برنامه‌ها و مراسمات انقلاب اسلامی همانند خود انقلاب اسلامی مظلوم واقع شده است، برگزاری برنامه‌ها باید در طول سال انجام شود نه اینکه تنها در دهه فجر برگزار شود.

وی با اشاره به اهمیت تبیین و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی افزود: آگاهی‌بخشی و معرفت‌افزایی در خصوص معارف و اندیشه انقلاب، زمینه‌سازی برای رشد، تعالی و بسط پیام، گفتمان و فرهنگ انقلاب و افزایش آگاهی و اقناع نسل جوان نسبت به ماهیت، اهداف، دستاوردها و کارکردهای انقلاب اسلامی ایران از جمله برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کمیته های ستاد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد:یکی از مشکلات این کمیته هااین است که با بدنه جوان و نوجوان ارتباط برقرار نمی کنند.

وی افزود:  به همین منظور کار گروه  جوان و نوجوان  ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت بهره مندی از ایده و فکر نوجوانان و جوانان  راه اندازی گریدید .

گرجی ادامه داد: باید بستر لازم برای حضور هرچه بیشتر جوانان و نوجوانان در برگزاری مراسم و توسعه برنامه‌های مدارس و دانشگاه‌ها و زمینه برای روایتگری انقلاب و تحقق تبلیغات شفاهی در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان فراهم شود.

گرجی با بیان اینکه زمینه تولید برنامه‌هایی با ظرفیت ملی و استانی باید فراهم شود، خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ها به سوی توسعه، تقویت و تحکیم همبستگی، وحدت ملی و انسجام اسلامی جهت‌دهی شود.

وی با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در مراکز فرهنگی و هنری به منظور افزایش تاثیرگذاری مراسم تصریح کرد: ارتباط با مراکز دینی، حوزوی و دانشگاهی و پژوهشی به منظور بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و تجارب نخبگان و صاحب نظر ان در حوزه ساختار و محتوای مراسم افزایش یابد.

انتهای خبر/1027ج

کد مطلب: 39194