در روز سیزدهم آبان‌ماه صورت می‌گیرد
تظاهرات استکبارستیزی در ۴۳ نقطه بام ایران برگزار می‌شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
همزمان با سراسر کشور در روز ملی مبارزه با استکبار با حضور همه‌ اقشار مردم تظاهرات حماسی و ضداستکباری در ۴۳ نقطه چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.
تظاهرات استکبارستیزی در ۴۳ نقطه بام ایران برگزار می‌شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ علی گرجی رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختیاری ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی ایران که خاص برنامه‌ریزی یوم‌الله ۱۳ آبان تشکیل شد با محکومیت حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: این واقعه خود عمق کینه و دشمنی استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نشان می‌دهد که البته سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی با پاسخی به موقع، قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان و گروه‌های تروریستی‌-تکفیری و حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی آنان نشان داد.

وی از نامگذاری یک هفته به نام هفته‌ استکبارشناسی و استکبارستیزی در استان خبر داد و افزود: به‌منظور بازخوانی و تبیین جنایات چهل ساله استکبار جهانی علیه انقلاب‌اسلامی و تبیین لزوم ایستادگی امت اسلامی در مقابل استکبار برنامه‌های سال جاری منحصر به یک روز نبوده و از ۱۱ الی پنجشنبه ۱۷ آبانماه به نام هفته‌ استکبارشناسی و استکبارستیزی در استان برنامه‌های متفاوتی پیش‌بینی شده‌است.

گرجی با اشاره به وقوع سه واقعه مهم و سرنوشت ساز در شكل‌گيري سيزدهم آبان‌ماه تاکید کرد: سيزدهم آبان‌ماه يادآور وقایع فراموش نشدني در تاريخ ايران اسلامي است.

رئیس ستاد برگزاري مراسم سيزدهم آبان استان ادامه داد: با توجه به تحولات بین‌المللی و داخلی مراسم سيزدهم آبان‌ماه امسال از حساسيت خاصي برخوردار است و تبليغات در اين زمينه بايد به نحوي باشد كه جنایات استکبار جهانی در ایران اسلامی برای عموم تبیین شود.

گرجي نقش‌آفرينان اصلي سيزدهم آبان را دانش آموزان و دانشجويان و طلاب دانست و افزود: تبين نقش ويژه ايثار و شهادت در مناسبت‌هاي انقلاب اسلامي و به ويژه شهداي دانشجو و دانش‌آموز و طلبه، ازجمله محورهايي مهم مورد توجه در برگزاري مراسمات يوم الله سيزدهم آبان است.

وی ادامه داد: یوم‌الله سیزدهم آبان فراتر از یک مراسم و مناسبت ملی و به عنوان یک فرصت برای رساندن پیام جهانی ظلم‌ستیزی و عزت‌طلبی حسینی ملت ایران مطرح است.

گرجی افزود: ۱۳ آبان فرصت گرانبهایی برای ترسیم عدم پذیرش رسمی حقانیت و مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط استکبار جهانی در طول ۴۰ سال گذشته و تبیین حقانیت این انقلاب الهی است.

گفتنی است این تظاهرات روز ۱۳ آبان‌ماه در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان انقلاب آغاز و پس از طی مسیر خیابان ملت و چهارراه بازار در میدان امامزادگان دو خاتون (س) با برنامه‌های متنوع پایان می‌یابد.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 40534