در چهار محال و بختياري:
برگزاري کارگاه آموزشي و هم انديشي خشکسالي و روش هاي آبياري
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
مدير آب و خاک و امور فني و مهندسي سازمان جهاد کشاورزي استان با اعلام اين خبر تصريح کرد: با توجه به روند خشکسالي شديد و کاهش آب هاي زير زميني و آب هاي سطحي، طي دو روز هم انديشي براي بررسي برنامه هاي ابلاغي وزارت جهاد کشاورزي و راهکارهاي عملياتي کردن اين برنامه ها را به بحث و تبادل نظر گذاشتيم.
برگزاري کارگاه آموزشي و هم انديشي خشکسالي و روش هاي آبياري
به گزارش  جهانبین نیوز به نقل از بام ايران خبر؛ سيد طاهر نوربخش مدير آب و خاک و امور فني و مهندسي سازمان جهاد کشاورزي استان با اعلام اين خبر اظهار کرد: با توجه به روند خشکسالي شديد و کاهش آب هاي زير زميني و آب هاي سطحي، طي دو روز هم انديشي براي بررسي برنامه هاي ابلاغي وزارت جهاد کشاورزي و راهکارهاي عملياتي کردن اين برنامه ها را به بحث و تبادل نظر گذاشتيم.

وي تصريح کرد: در اين هم انديشي جهت آشنايي کارشناسان، ناظرين و مشاوران و پيمانکاران مباحث فني از قبيل تعادل بخشي، کنتورهاي حجمي، نصب کنتورهاي حجمي، اجراي سامانه هاي آبياري به ويژه آبياري تيپ مدنظر قرار گرفتند.

نوربخش اذعان داشت: پيمانکاران و مشاوراني که در اين حوزه فعال هستند با محوريت همين موضوعات ضمن عمل به سياست هاي کلان وزارت جهاد کشاورزي بايد فعاليت نمايند.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 32704