به کانال رسمي زنگ خبر در تلگرام بپيونديد+ نحوه عضويت
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۵
شما مخاطبان عزيز مي‌توانيد از اين پس از طريق تلگرام به لينک خبرهاي روز پايگاه خبري تحليلي زنگ خبر در اسرع وقت روي تلفن‌ همراه و رايانه خود دسترسي داشته باشيد.
به کانال رسمي زنگ خبر در تلگرام بپيونديد+ نحوه عضويت
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از زنگ خبر، چند وقتي هست که اپليکيشن تلگرام، قابليت جديد رو به آپ خودش تحت عنوان کانال اضافه کرده است.

کانال‌هاي تلگرامي امکان درج پيام‌ها را به صورت يک‌طرفه و از طرف سازنده کانال به مخاطبين مي‌دهند و در عضو گيري محدوديتي ندارند.

پايگاه خبري تحليلي زنگ خبر کانال رسمي خبررساني خود را در برنامه تلگرام راه‌اندازي کرد.

شما مخاطبان عزيز مي‌توانيد از اين پس از طريق تلگرام به لينک خبرهاي روز پايگاه خبري تحليلي زنگ خبر دسترسي داشته باشيد.

کانال زنگ خبر، از طريق نسخه به روز شده تلگرام بر روي گوشي‌هاي تلفن همراه ، تبلت و يا نسخه ويندوزي و دسکتاپ آن قابل دسترسي مي‌باشد.

به اين صورت که ابتدا برنامه تلگرام خود را از طريق «بازار» و يا ابزارهاي ديگر مانند mobogenie به روزرساني کنيد و سپس از طريق لينک زيرعضو خبرنامه يا کانال زنگ خبر شويد.


تنها کانال رسمي زنگ خبر در تلگرام از طريق لينک زير قابل دسترسي است و ساير کانال‌ها با اسامي مشابه هيچ ارتباطي با کانال رسمي زنگ خبر ندارند.

* چگونگي عضويت در کانال تلگرام پايگاه خبري تحليلي زنگ خبر

ابتدا براي ورود روي اين «لينک» کليک کرده https://telegram.me/zangekhabar

و وارد کانال خبرگزاري شويد و گزينه join (پيوستن) را بزنيد.

همچنين مي‌توانيد با کپي اين لينک و ارسال آن به دوستان‌تان، آنها را به پايگاه خبري تحليلي زنگ خبر دعوت کنيد. اين، کمک بزرگي به ما خواهد بود و ما قدردان لطف شما هستيم.

انتهاي پيام1026ج /۵۲۰ز

کد مطلب: 25298