شبکه بهداشت لردگان صورت گرفت
معدوم‌سازي 2 هزار و 557 کيلوگرم مواد غذايي فاسد در لردگان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لردگان گفت: در طرح بسيج سلامت نوروزي اين شهرستان دو هزار و 557 کيلوگرم مواد غذايي فاسد و غيربهداشتي ضبط و معدوم‌سازي شد.
مرجع : پایگاه خبری سلام لردگان
معدوم‌سازي 2 هزار و 557 کيلوگرم مواد غذايي فاسد در لردگان
به گزارش جهانبین نیوز  به نقل از سلام لردگان؛ علي کريمي شبکه بهداشت لردگان با اعلام اين خبر اظهار کرد: طرح بسيج سلامت نوروزي همزمان با سراسر کشور در شهرستان لردگان از تاريخ 15 اسفندماه سال گذشته آغاز شد و به مدت يک ماه ادامه داشت.

وي افزود: در اين مدت سه هزار و 400 بازديد از مراکز تهيه، توزيع، عرضه و فروش مواد غذايي، 986 مورد بازديد از اماکن عمومي و مراکز بين راهي، 169 نمونه‌برداري ميکروبي از آب شرب و استخر، دو هزار و 350 سنجش کلر آزاد باقيمانده، 61 مورد نمونه‌برداري از مواد غذايي و يک هزار و 202 مورد سنجش با تجهيزات پرتابل صورت گرفته است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لردگان با اشاره به اينکه در اين مدت 2 هزار و 557 کيلوگرم گرم مواد غذايي فاسد و غيربهداشتي ضبط و معدوم‌سازي شد، ادامه داد: در طرح بسيج سلامت نوروزي اين شهرستان 30 مورد رسيدگي به شکايات متفرقه مردمي، 18 مورد برخورد با دستفروشان دوره‌گرد و 18 مورد بازرسي مشترک با ساير ارگان‌ها انجام شد.

انتهاي پيام1026ج/630ل

 

کد مطلب: 39022