پيام تسليت امام جمعه و فرماندار اردل به مناسبت درگذشت آيت الله هاشمي
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني يار و ياور امام و رهبري بود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳
امام جمعه و فرماندار شهرستان اردل در پيامي درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني يار ديرين انقلاب ، امام (ره) و مقام معظم رهبري را تسليت گفتند .
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني يار و ياور امام و رهبري بود
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از هفت چشمه، حجت الاسلام موسي سلمان پور امام جمعه شهراردل در پيام خود آورده است: ارتحال يار ديرين امام و رهبري ، آيت الله هاشمي رفسنجاني که عمر پر برکتشان در راه امام ، رهبري ، انقلاب و دفاع مقدس سپري گرديد را به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شريف ايران اسلامي تسليت عرض نموده و براي ايشان رحمت و مغفرت واسعه الهي را مسئلت مي نمايم.

محمد نوذري فرماندار شهرستان اردل نيز در پيام تسليت خود آورده است: کل من عليها فان ويبقي وجه ذوالجلال والاکرام، سخت است شنيدن خبر تلخ وناگوار ارتحال حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، مبارزه نستوه و بزرگ مردي که در طول دوران زندگي پرفراز و نشيب خود چون کوهي استوار و سترگ در برابر طوفان هاي سهمگين دشمنان اسلام و انقلاب ايستاد و ذره اي در دفاع از اهداف و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران کوتاهي نکرد و عمرشريف خود را در راه تحقق ارزش هاي اسلام و انقلاب سپري کرد.

وي در اين پيام متذکر شده است: آيت الله رفسنجاني با عزمي راسخ و قامتي استوار وجودش را تا آخرين لحظات زندگي خود به طبق اخلاص گذاشت و با روي باز و عزت و سعادتمندي دعوت حق را لبيک گفته و چشم از جهان فروبست.

وي در اين پيام اين مصيبت عظما را در وهله اول به محضر حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري، بيت معزز و مردم شريف ايران تسليت گفته و از درگاه ايزد منان براي ايشان علو درجات و براي بازماندگان صبر جميل مسئلت کرده است.

به گزارش هفت چشمه آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني يار ديرين انقلاب، امام (ره) و رهبري، شامگاه يکشنبه در سن ۸۲ سالگي بر اثر عارضه قلبي در تهران دعوت حق را لبيک گفت و به ملکوت اعلي پيوست.

انتهاي پيام1022ج /۵۷۰ه

کد مطلب: 32632