مسن ترين بسيجي جونقاني:
هرلحظه براي مقابله با دشمنان اسلام آماده‌ام
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
مسن ترين بسيجي حوزه مقاومت بسيج امام حسن (ع) بخش جونقان شهرستان فارسان گفت: هرلحظه گوش‌به‌فرمان حضرت امام خامنه‌اي مدظله‌العالي هستم و هرلحظه که فرمان دهد براي مقابله با دشمنان اسلام آماده‌ام.
هرلحظه براي مقابله با دشمنان اسلام آماده‌ام
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پيرغار، حضور بسيجي مشهدي رمضان علي فتحعلي جونقاني فرزند عيوض علي ساکن شهر جونقان در محل حوزه مقاومت بسيج امام حسن (ع) بخش جونقان، که مسن‌ترين بسيجي بخش مي‌باشد، ما را بر آن داشت که با اجازه مشهدي رمضان علي فتحعلي جونقاني، زندگينامه و خاطراتش را انعکاس دهيم.

مشهدي رمضان علي فتحعلي در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با پيروزي انقلاب اسلامي و زماني که شنیدم قرار است حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي بازگردند، تا چند روز از خوشحالي آرام و قرار نداشتم؛ و زماني که حضرت امام (ره) به ايران بازگشتند را هرگز فراموش نخواهم کرد.

وي هم‌چنين بيان کرد: روز ارتحال ملکوتي بنيان‌گذار کبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني (ره) را هرگز فراموش نخواهم کرد و اينکه آن روز و جدايي از حضرت امام خميني (ره)، چقدر برايم سخت و ناراحت‌کننده بود.

رمضانی در ادامه گفت: از همان جواني علاقه زيادي به باغداري، گشت‌ و گذار و کوهنوردي داشتم به‌طوري‌که تمامي مکان های ديدني شهر جونقان، کوه‌ها و ارتفاعات پيرامون شهر را گشته ام؛ و آشنايي کاملي با انواع داروهاي گياهي و خواص آن‌ها و اينکه اطلاعات کاملي از کندوهاي زنبورعسل وحشي در دل کوه‌ها و ارتفاعات شهر جونقان دارم و عسل طبيعي و موردنياز خود را از آن‌ها فراهم مي‌کنم.

وي تصريح کرد: هر لحظه گوش‌ به‌ فرمان حضرت امام خامنه‌اي مدظله‌العالي هستم و هرلحظه که فرمان دهد براي مقابله با دشمنان اسلام آماده‌ام.

مشهدي رمضان علي فتحعلي هرساله و با نزديک شدن به زمان سالگرد ارتحال ملکوتي بنيان‌گذار کبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني رضوان‌الله تعالي عليه به حوزه مقاومت بسيج امام حسن (ع) بخش جونقان مراجعه نموده و جهت ثبت‌نام و اعزام به مرقد مطهر حضرت امام خميني (ره) اقدام مي‌نمايد.

هرساله به زيارت حرم مطهر حضرت امام خميني (ره) مشرف مي‌شود

فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام حسن (ع) بخش جونقان، خاطرنشان کرد: اين بسيجي بزرگوار از سال 1370 به عضويت بسيج درآمده و در پايگاه مقاومت بسيج حضرت صاحب‌الزمان (عج) شهر جونقان فعاليت دارد؛ و از سال 1370 تابه‌حال هرساله به زيارت حرم مطهر حضرت امام خميني (ره) مشرف مي‌شود.

يدالله بشارتي افزود: مشهدي رمضان علي فتحعلي داراي چند پسر و دختر مي‌باشد که همگي آن‌ها از پيشش رفته‌اند و زندگي مستقلي دارند، همسرش چند سال پيش فوت کرده است و اکنون به‌تنهايي در خانه‌اش زندگي مي‌کند.

انتهای پیام1026ج /590پ

کد مطلب: 37222