فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری:
كشف ۱۰۵ كيلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری از انهدام سه باند ۲۴ نفره مواد مخدر و کشف ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و هروئین از پنج دستگاه خودرو در محور "لردگان-بروجن" خبر داد.
كشف ۱۰۵ كيلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری
سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پي دريافت خبري مبني بر قصد قاچاقچيان مواد مخدر براي انتقال مواد افیونی از محور "لردگان به بروجن" و توزيع در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وي افزود: با انجام كار اطلاعاتي دقيق پنج دستگاه خودرو این قاچاقچیان در محور "لردگان به بروجن" شناسائي و پس از هماهنگي با مقام قضائي در يك عمليات غافلگيرانه توقيف شدند.

ارشدترين مقام انتظامي استان ادامه داد: در بازرسي از اين خودروها ۱۰۵ كيلوگرم ترياك و هروئین که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود كشف گردید.

غلامزاده در پايان با اشاره به اینکه در این سه طرح عملیاتی و پاکسازی نقاط آلوده استان ۲۴ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدندگفت: برخورد قانوني با قاچاقچيان مواد مخدر طي سال جاري با قاطعيت ادامه مي يابد و از همشریان عزیز درخواست داریم هرگونه موارد مشکوک را به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 40713