فرماندار شهرستان شهرکرد:
بهره گيري از فضاي مجازي راهکاري موثر براي ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: بهره گيري از فضاي مجازي براي ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني ضرورت دارد.
بهره گيري از فضاي مجازي راهکاري موثر براي ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از بام ايران خبر؛ حميد ملک پور فرماندار شهرستان شهرکرد بهره‌گيري از فضاي مجازي را راه‌کار موثري براي ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني دانست و اظهار کرد: ضروري است تا در اين حوزه تبليغات و فرهنگ‌سازي مناسب انجام گيرد.

وي با پيشرفت تکنولوژي و گسترش فضاي مجازي در جامعه کنوني مي توان از اين فرصت براي افزايش سرانه مطالعه و ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني بهره گرفت.

ملک پور در ادامه افزود: بايد زمينه اي فراهم شود تا کتاب هاي مجازي در کتابفروشي ها و مراکز فرهنگي به افراد عرضه شود.

فرماندار شهرستان شهرکرد در ادامه برگزاري نمايشگاه هاي کتاب را اقدام شايسته اي در حوزه ترويج فرهنگ کتاب و کتابخواني دانست و گفت: هر ساله نمايشگاه کتاب در استان در مقايسه با سال هاي گذشته از کيفيت بهتري برخوردار مي شود و مردم استقبال خوبي از اين رويداد فرهنگي مي کنند.

ملکپور دهکردي، استقبال مردم از دوازدهمين نمايشگاه کتاب شهرکرد را مطلوب ارزيابي و تصريح کرد: مردم با فرهنگ و کتاب دوست استان اين فرصت را غنيمت شمرده و با حضور گسترده در نمايشگاه علاقه مندي خود را به عرصه کتاب و فرهنگ بخوبي نشان داده اند.

اين مقام مسئول با تاکيد بر گسترش فضاي نمايشگاه هاي بين المللي استان، افزود: اميد است تا در سال هاي آينده با گسترش فضاي نمايشگاه زمينه براي حضور بيش از پيش مردم فراهم شود.

وي خاطرنشان کرد: کتابخواني از ارزش هاي ديني و ملي مردم کشور ما است و ضروري است تا اين ارزش بخوبي حفظ و حراست و به آيندگان انتقال داده شود.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 36745