باهدف تکریم خانواده معظم شهدا و درآستانه سال نو میلادی انجام شد
دیدار قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین با خانواده شهید ارمنی در اصفهان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین همزمان با سال نو مسیحی به دیدار خانواده شهید سرافراز ارمنی وارطان آبراهامیان رفت و با آنان گفتگو کرد.
دیدار قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین با خانواده شهید ارمنی در اصفهان
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از صاحب نیوز، همزمان با سال نو مسیحی و میلاد حضرت عیسی(ع) قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از فعالان رسانه و فضای مجازی استان اصفهان به دیدار خانواده شهید سرافراز ارمنی وارطان آبراهامیان رفته و با آنان گفتگو کردند.

قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز به ویژه شهدای هموطن مسیحی و ارمنی، از نقش آنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس تجلیل کرد و گفت: خداوند حق همه شهدا به ویژه شهدای دفاع مقدس را که امنیت و آرامش امروز را مدیون آنان هستیم برما حلال کند.

رسول شکری نیا، افزود: دفاع از خاک و میهن فقط مختص یک گروه، مذهب یا دین نیست و ارامنه در دوران دفاع مقدس دوشادوش مردم مسلمان ایران اعم از شیعه و اهل سنت برای پاسداری از این سرزمین تلاش کردند و تجلیل مقام معظم رهبری از شهدای مسیحی موید این واقعیت است که ایران متعلق به همه مردم، همه ادیان و همه مذاهب است.

وی ادامه داد: این روحیه مثال زدنی خانواده محترم شهید آبراهامیان قابل ستایش و ستودنی است و باید این نوعدوستی، وطن دوستی و افتخارآفرینی را به همه جامعه تسری داد.

در این دیدار برادر شهید در سخنانی با برشمردن بخشی از زندگی و نحوعه شهادت شهید وارهان آبراهامیان در کردستان، بر آمادگی برای ادامه راه آن شهید سرافراز در دفاع آ از آب و خاک و ایران زمین تاکید کرد و امنیت و آرامش جامعه و همزیستی مسالمت آمیز فرق، ادیان، مذاهب و افراد مختلف را نعمت انقلاب اسلامی و خون شهدا برشمرد.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 32497