فرماندار شهرستان فارسان خبر داد
تجليل از 40 بانوي فارساني فعال در دهه کرامت
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
فرماندار شهرستان فارسان در جشن‌هاي دهه کرامت شهرستان فارسان از40 بانوي فعال اين شهرستان تجليل شد.
مرجع : پایگاه خبری تحلیلی پیرغار
تجليل از 40 بانوي فارساني فعال در دهه کرامت
به گزارش جهانبین نیوز، مرداس طاهري در گفتگو با  پيرغار ضمن تبريک ميلاد امام رضا (ع) گفت :به مناسبت دهه کرامت و همچنين ميلاد حضرت معصومه و برادر بزرگوارشان امام رضا(ع) برنامه‌ها و جشن‌هاي بسياري در اين شهرستان در مکان‌هاي مختلف برگزار شد و تا پايان اين دهه ادامه خواهد داشت.

وي در ادامه افزود: در دهه کرامت برنامه جشني توسط امور بانوان  شهرستان فارسان  ترتيب داده‌شده بود و به‌خوبي برگزار شد در اين جشن برنامه‌هاي شاد و مفرحي برگزار شد و در پايان جشن از 40 نفر از بانوان تجليل شد.

وي خاطرنشان کرد:به لحاظ اينکه دهه کرامت يادآور عزم و اراده آهنين  بزرگ بانوي اسلام است  تلاش مي‌کنيم که در اين دهه بتوانيم کرامات اين بانوي بزرگ را  به همه بيشتر بشناسانيم و ميلادشان را به نحو احسن جشن بگيريم.

وي تصريح کرد: دهه کرامت بهترين فرصت براي نشر و ترويج معارف اهل بيت (ع) و بهترين زمان براي احياي ارزش‌ هاي اسلامي و الهي است و کريمه اهل بيت (ع) بهترين و جامع ‌ترين الگوي دختران جامعه اسلامي است.

وي همچنين بيان داشت: دهه کرامت فرصت مناسبي براي بررسي جايگاه والاي زن در اسلام به شمار مي رود و بايد زندگي حضرت معصومه (س) به عنوان بانويي نمونه و الگو مورد بررسي و تحليل قرار گيرد و زندگي موفق ايشان به عنوان الگوي همه دختران و زنان جامعه ما قرار گيرد.

انتهاي پيام1022ج /590پ

کد مطلب: 35674