نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:
شهادت بهترین مرگ است/رهروان شهدا، بندگی خدا و پیروی از ولایت را اولویت زندگی‌شان قرار می‌دهند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: آخر و عاقبت همه ما مردان و زنان مرگ است اما چه بهتر که خداوند تبارک و تعالی شهادت را نصیب‌مان کند چون همه آرزومند شهادتیم.
شهادت بهترین مرگ است/رهروان شهدا، بندگی خدا و پیروی از ولایت را اولویت زندگی‌شان قرار می‌دهند
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از منطقه آزاد؛ حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در مراسم تشییع پیکر سه شهید تازه تفحص شده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: شما مردان و زنان شهدایی و شهیدپرور امروز  به برکت خون شهدای مرزبانی که پیکر مطهرشان روی دست مردم قرار دارد، شهدای مدافع حرم و  ایستادگی ملت در بین دشمن ابهتی ایجاد کردید.

نکونام با اشاره به مقاومت مردان و زنانی که پیرو شهدا هستند افزود: امروز دشمن وحشت دارد و مردم ایران عملا به آیه قرآن عمل کردند چون خدا در آیات قرآن می‌گوید دشمن را بترسانید تا دشمن از شما وحشت داشته باشد و این فرمان خدا امروز به برکت حضور این شهدا محقق شد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ما امروز آمده‌ایم که از خدا سپاسگذاری کنیم و امروز خدا را شاکریم که پرچم کشور روز به روز برافراشته‌تر و این راه پرره‌روتر شده همچنین این مردم مقاوم‌تر و دشمن ضعیف‌تر و ضعیف‌تر شده است.

امام جمعه شهرکرد به عربده‌زنی‌های دشمن، تروریست خواندن مردم و... در آینده اشاره و افزود: همه اینها از سر ضعف است و اینها شعار نیست واقعیت است، باور کنیم این شهدا هم رهرو مقاوم می‌خواهند و هم رهرو عبد و بنده خدا.

نکونام تاکید کرد: آخر و عاقبت همه ما مردان و زنان مرگ است اما چه بهتر که خداوند تبارک و تعالی شهادت را نصیب‌مان کند چون همه آرزومند شهادتیم.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: برای رسیدن به آرزوی شهادت باید مجهز به یاد خدا باشیم و زندگی‌مان رنگ و جلای خدایی به خود بگیرد که بحمدالله در همه شما هست.

وی با بیان اینکه شیطان در همه زمینه‌ها قوی عمل می‌کند اضافه کرد: مکرها، هجمه‌های فرهنگی، و توطئه‌های دشمن کارساز و قوی است و نباید دست‌کم گرفته شود.

نکونام ادامه داد: شما خود واقفید و در برابر دشمنان تا دندان مسلح ایستاده‌اید و در برابر دشمن نحس درون هم می‌ایستید که نفس بزرگ‌ترین دشمنان است و ما را به دنیاطلبی دعوت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: نفس انسان را به مخالفت با ولایت‌فقیه، معصیت پروردگار، سستی در نماز و عبادت دعوت می‌کند و باید مراقب باشید و اگر می‌خواهید این شهدا از من و شما راضی باشند باید بنده خدا شد.

امام جمعه شهرکرد یادآور شد: بندگی خدا یعنی سلطانی عالمیان و باید از خدا بخواهیم که تجاوز نکنیم از اوامر و فرمان‌ها خدا تا مانند این شهدا خدا ما را بپذیرد و قبول‌مان کند و به این ترتیب اثرگذار باشیم.

وی اضافه کرد: باید نقش‌آفرین باشیم همانطور که امروز بعد از ۲۹ سال این شهدا نقش‌آفرینی می‌کنند و امروز من و شما را دور هم جمع کردند و دشمنان از این موضوع می‌ترسند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 36979