رئيس پليس آگاهي چهارمحال و بختیاری خبر داد
دستگيري 2 سارق و كشف 4 دستگاه پرايد سرقتي در شهركرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
رئيس پليس آگاهي چهارمحال و بختیاری از دستگيري دو سارق حرفه اي وكشف چهار دستگاه پرايد سرقتي در شهركرد، خبر داد.
دستگيري 2 سارق و كشف 4 دستگاه پرايد سرقتي در شهركرد
به گزارش جهانبین نیوز سرهنگ محمدرضا محمدي مقدم رئيس پليس آگاهي چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با بام ايران خبر؛ اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره سرقت سواري پرايد مدل پايين در سطح شهركرد بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار، قرار گرفت.

وي ادامه داد: مأموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان با بررسي دقيق اظهارات شكات و همچنين تصاوير به دست آمده از دوربين هاي مدار بسته سرنخ هاي دقيقي از چگونگي وقوع اين سرقت ها به دست آوردند.

وي افزود: با شناسائي خودرو حامل سارقان و كسب مجوز قضائي عوامل اين پليس به سرنشينان اين خودرو در محور شهركرد به سورشجان دستور ايست دادند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: راننده خودرو ضمن بي توجهي به دستور پي در پي ايست پليس بر سرعت خود افزوده و قصد فرار از چنگال قانون را داشت كه ماموران با رعايت قانون به كارگيري سلاح با تيراندازي هوايي آنها را در تنگنا قرار دادند كه سارقان با رهاكردن خودرو در حاشيه جاده اقدام به فرار و درگيري تن به تن با ماموران كردند.

رئيس پليس آگاهي استان خاطرنشان كرد: با اقدامات پليسي گسترده دو سارق متواري دستگير و به مقر انتظامي منتقل و تحت بازجوئي فني قرار گرفتند.

محمدی مقدم در پايان با اشاره به اعتراف سارقان به چهار فقره سرقت سواري پرايد و كشف خودروهاي سرقتي گفت: با معرفي سارقان به مرجع قضائي ضمن تفهيم اتهام با صدرو قرار وثيقه هر دو متهم به زندان مركزي شهركرد معرفي شدند.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 38418