اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ايران به دانشجوي ترم آخر پزشکي دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
حسین سلیمانی دانشجوی ترم آخر پزشکی دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد در زمره برگزيدگان تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران قرار گرفت.
اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ايران به دانشجوي ترم آخر پزشکي دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد
به گزارش جهانبین نیوز، حسین سلیمانی دانشجوی ترم آخر پزشکی دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد، از بين دانشجويان دانشگاه هاي استان انتخاب و در زمره برگزيدگان تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، مراسم هفتمین اعطای تندیس ملی فداکاري دانشجويان ايران، با هدف ترويج و تعميق مفهوم مسئوليت اجتماعي دانشجويان با رويکرد ايثار و فداکاري در جامعه سه‌شنبه ۲۸ آذرماه۹۶ با حضور مسئولان فرهنگي نهادهاي مختلف در تالار دانشکده فردوسي دانشگاه تهران برگزار شد.

گفتنی است، این آئین ملی به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهي و با حضور و مشارکت نهادها، سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و دستگاه‌هاي علمي و فرهنگي و اجتماعي متعددي به منظور شناسايي و قدرداني از دانشجوياني که فعاليت‌هاي داوطلبانه فداکاري را در عرصه‌هاي مختلف داشته‌اند برگزار و طي اين مراسم از ۲۵ دانشجو يا گروه دانشجويي فعال در عرصه‌هاي مختلف اجتماعي و فرهنگي کشور تقدير شد.

در متن لوح اهدایی به حسین سلیمانی فارساني خطاب به وي آمده است، در پاسداشت حريم انسانيت و نوع دوستي و تکريم مجاهدت بي دريغتان در احياء‌ارزش هاي الهي، ‌انساني و ترويج فرهنگ از خود گذشتگي و ايثار تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران به جنابعالي تقديم مي گردد.

منبع: وبدا

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 37715