معاونت توسعه منابع انساني اداره‌کل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري خبر داد
اختصاص 18 ميليارد ريال اعتبار براي راه هاي روستايي کوهرنگ
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
معاونت توسعه منابع انساني اداره‌کل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري از اختصاص بيش از 18 ميليارد ريال اعتباري براي راه هاي روستايي کوهرنگ خبر داد.
اختصاص 18 ميليارد ريال اعتبار براي راه هاي روستايي کوهرنگ
به گزارش جهانبین نیوز، لطف الله خوانساريان، معاونت توسعه منابع انساني اداره‌کل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري در حاشيه مراسم توديع معارفه رئيس اداره مسکن و شهرسازي کوهرنگ و در گفتگو با خبرنگار کوهرنگ خبر اظهار کرد: با توجه به جداسازي اداره کل مسکن و شهرسازي از راهداري، رئيسي براي اداره حمل و نقل و نگهداري راه هاي شهرستان کوهرنگ انتخاب شد.

خوانساريان افزود: حفاظت از اراضي، املاک و حقوقي از مهمترين وظايف اداره مسکن و شهرسازي است که بايد در توسعه راه ها هم تلاش کرد.

وي گفت: 18 ميليارد ريال اعتباري جهت راه هاي روستايي شهرستان کوهرنگ اختصاص يافته است که نياز است رئيس اين اداره جهت اختصاص اين مبلغ به شهرستان کوهرنگ پيگيري هاي لازم را انجام دهد.

معاونت توسعه منابع انساني اداره‌کل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري بيان داشت: اين اعتبار در قالب اسناد خزانه است به شهرستان کوهرنگ اختصاص يافته است.

خوانساريان تصريح کرد: بايد اقدامات مناقصه و انتخاب پيمانکار انجام شود تا هرچه سريع تر راه هايي که روستاييان به آن نياز دارند ساخته شود.

انتهاي پيام1026ج /610ک
 
 

کد مطلب: 32495