​در چهار محال و بختياري:
برگزاري اختتاميه جشنواره رسانه اي ابوذر/ برگزيدگان اين جشنواره معرفي شدند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۱
مسئول بسيج رسانه چهار محال و بختياري گفت: از 490 اثر رسيده شده به دبيرخانه جشنواره 18 اثر آن برگزيده و تجليل شد.
برگزاري اختتاميه جشنواره رسانه اي ابوذر/ برگزيدگان اين جشنواره معرفي شدند
به گزارش  جهانبین نیوز به نقل از بام ايران خبر؛ سرهنگ عيسي حيدري مسئول بسيج رسانه چهارمحال و بختياري اظهار کرد: امر به معروف و نهي از منکر ، اقتصادمقاومتي اقدام و عمل، دشمن شناسي ، معرفي دستاوردهاي انقلاب اسلامي، جنگ نرم و تقويت روحيه خود باوري از موضوعاتي بوده است که اصحاب رسانه آثار خود را در اين زمينه ارائه داده اند.

وي تصريح کرد: ۹۸ اثر از نشريات مکتوب نظير هفته‌نامه‌ها، دو هفته‌نامه‌ها و ماهنامه‌ها، ۳۶۴ اثر از سايت‌ها و خبرگزاري‌ها و ۲۸ اثر از صدا و سيماي استان به دبيرخانه جشنواره رسيد.

حيدري اسامي پذيرفته شدگان را به شرح ذيل اعلام کرد: محمد جان نثار از نشريه جوان و طهمورث فتاحي از نشريه امين بختياري در بخش نشريات، سيد حسين مير فروغي از خبرگزاري فارس و احسان قائدي از جهانبين نيوز در بخش سايت و ناصر اکبرپور از سيماي مرکز استان در بخش اخبار برتر سيما در موضوع اقتصاد مقاومتي معرفي شدند.

همچنين از عشرت شايق از نشريه جوان در بخش نشريات و نرگس رياحي و فاطمه باقرزاده از مشکات برين در بخش سايت‌ها و خبرگزاري‌ها و شهرزاد شاهسمندي در توليدات صدا و سيما به عنوان برگزيده در موضوع جنگ نرم تجليل شد.

شجاع کريمي از نشريه هم انديشان در بخش نشريات و احسان قائدي از جهان‌بين نيوز و نرگس رياحي از مشکات برين در بخش سايت‌ها و خبرگزاري‌ها در موضوع جنگ نرم تجليل شدند.

همچنين حسين فتاحي از نشريه امين بختياري در بخش نشريات و سروش غلامي از خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در بخش دستاوردهاي انقلاب اسلامي در بخش سايت و خبرگزاري‌ سايت خبرگزاري به عنوان برگزيده معرفي شدند.

سيد حسين ميرفروغي از خبرگزاري فارس در زمينه تقويت روحيه خودباوري از افرادي بودند که در اين جشنواره از آن ها تجليل شد.
انتهاي پيام/۵۳۰ب

کد مطلب: 32747