خطيب نماز جمعه بروجن:
بازداشتن افکار عمومي از دغدغه هاي اصلي جامعه هدف اصلي گسترش کنسرت هاست/ملت ايران حيله گري هاي روباه پير را فراموش نخواهند کرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲
خطيب نماز جمعه بروجن با مطرح کردن اين سوال که "چرا بحث کنسرت ها يکباره در کشور اهميت پيدا مي کند؟"، گفت: به نظر مي آيد که هدف اصلي بازداشتن افکار عمومي از دغدغه هاي اصلي جامعه است.
بازداشتن افکار عمومي از دغدغه هاي اصلي جامعه هدف اصلي گسترش کنسرت هاست/ملت ايران حيله گري هاي روباه پير را فراموش نخواهند کرد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کلار، حجت الاسلام رضا سعادت فر در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شهر بروجن با بيان اين که بايدمراقب باشيم جنايات استکبار جهاني و در راس آنها آمريکاي جنايتکار از ذهن و حافظه و نسل جوان ما پاک نشود، گفت: تضعيف کينه داشتن و کم شدن بغض و کينه نسبت به دشمنان اولين علامت و زنگ خطر است.

حجت الاسلام سعادت فر با بيان اين که نبايد عده اي اين گونه تصور کنند که جناياتي آمريکا انجام داده است و به پايان رسيده است، تصريح کرد: تا زماني که روحيات انقلاب و استقلال طلبي ما و روجيه استکباري آمريکا وجود داشته باشد قطعا دشمني ها ادامه خواهد داشت.

وي با بيان اين که جنايات آمريکا در دوران دفاع مقدس و پس از آن هرگز از خاطر مردم ايران فراموش نمي شود، گفت: دنيا و ايادي استکبار جهاني در داخل بدانند که ملت ايران با شعار مرگ بر آمريکا نه تنها وداع نمي کند بلکه مادران غيرتمند اين مرز و بوم فرزندان خود را با شعار برائت از مشرکين و استکبار جهاني تربيت خواهند کرد.

سعادت فر با اشاره به روز ۱۲ شهريور روز ملي مبارزه با استعمار انگليس، گفت: برائت از انگليس، آمريکا و آل سعود به عنوان سردمداران شيطان در عالم هستي جزء اصول نظام مقدس اسلامي است.

خطيب نماز جمعه بروجن گفت: اگر چه انگليسي ها با دسيسه هاي مختلفي قصد دارند به طرف ملت ايران لبخند بزنند اما ملت ايران مکاري ها و حيله گري هاي روباه پير را هرگز فراموش نمي کنند.

وي با اشاره به گسترش کنسرت ها در گوشه و کنار کشور، تاکيد کرد: مگر مسائل مهمي مانند بدعهدي هاي آمريکا در برجام، قراردادهاي نفتي و اقتصاد مقاومتي در کشور نداريم که تکه کلام برخي از مسئولان نظام بحث کنسرت شده است.

سعادت فر با مطرح کردن اين سوال که "چرا بحث کنسرت ها يکباره اهميت پيدا مي کند؟"، گفت: به نظر مي آيد که هدف اصلي بازداشتن افکار عمومي از دغدغه هاي اصلي جامعه است.

وي با اشاره به توافق نامه"ftaf" که چهل بند دارد، گفت: ۱۲ ماه در اين گروه به ايران فرصت داده اند که قوانين آنها را رعايت کنند؛ البته در طي اين ۱۲ ماه هم آنها ايران را از ليست کشورهاي خودشان حذف نمي کنند بلکه صرفا تحريم هاي خود را به حالت تعليق در مي آورند.

سعادت فر با اشاره به ادامه اعتراضات به اين قرار داد، گفت: بر اين اساس سيستم بانکي ما با نيروهاي ارزشي خود مثل سپاه، قرارگاه خاتم الانبياء و وزرات دفاع و ۲۳ نهادي که به عنوان تروريست از طرف ابرقدرت ها معرفي شده اند نبايد مبادله داشته باشد.

خطيب نماز جمعه بروجن با بيان اين که برخي از نيروها مانند حزب الله از ديد ما خدوم هستند، تصريح کرد: اتفاقاتي اين گونه در جامعه در حال وقوع است و برخي افراد به دنبال آن هستند تا با برگزاري جلسات کنسرت سرگرمي ايجاد کنند اما بدانند که ملت حزب الله هموراه هوشيار و بيدار است.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 30316