رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری:
جهان فقط آمریکا نیست/ وحدت ملت ایران نقشه‌های آمریکا را نقش بر آب می‌کند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری گفت: رمز پیروزی ما همیشه وحدت بوده و امیدوارم بار دیگر این وحدت و انسجام را در بین مردم ببینیم و با برنامه‌ریزی نقشه‌های آمریکا و ایادی کوچکش را نقش بر آب کنند.
جهان فقط آمریکا نیست/ وحدت ملت ایران نقشه‌های آمریکا را نقش بر آب می‌کند
علی کاظمی رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز اظهار کرد: امیدواریم الان که ترامپ از برجام خارج شده کشورهای اروپایی استقلال خودشان را حفظ کنند.

اروپایی‌ها پای امضای خود بمانند
وی با بیان اینکه اگر اروپایی‌ها می‌گویند ما مستقل هستیم پس نباید تابع آمریکا باشند، افزود: اروپایی‌ها اگر امضایی کردند پس پای امضای خود بمانند چون اینکه هر کسی بخواهد یکطرفه برنامه‌ریزی‌هایی که همه با هم انجام دادند را بهم بریزد درست نیست.

کاظمی گفت: هم خانم موگرینی نماینده اتحادیه اروپا و هم آلمان، فرانسه و انگلیس اشاره کردند که پایبند به برجام می‌مانند.

مردم ایران مردم دوران‌های سخت هستند
وی با تاکید بر اینکه ترامپ فکر می‌کند که با خروج از برجام ایران را تحت فشار می‌گذارد گفت: مردم ایران مردم دوران‌های سخت هستند و کارنامه درخشان هشت سال دفاع مقدس را در لیست افتخارات خود دارند.

کاظمی افزود: به سبب موقعیت سوق‌الجیشی ایران و ظرفیت‌هایی که این کشور دارد آمریکایی‌ها به ما نیار دارند.

رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: رمز پیروزی ما همیشه وحدت بوده و امیدوارم بار دیگر این وحدت و انسجام را در بین مردم ببینیم و با برنامه‌ریزی نقشه‌های آمریکا و ایادی کوچکش را نقش بر آب کنند.

وی بیان داشت: امیدواریم با درایت دولت مشکلات در این زمینه رفع شود و همه باید بدانند جهان تنها آمریکا نیست و امیدواریم این مشکل به زودی رفع شود.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 39218