برپايي کرسي تلاوت قرآن به همت مؤسسه کوثر
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱
گروه مؤسسات قرآني مردم‌نهاد گفت: کرسي تلاوت قرآن‌ کريم ويژه بانوان توسط مؤسسه کوثر لردگان در حال برپايي است.
مرجع : پایگاه خبری تحلیلی سلام لردگان
برپايي کرسي تلاوت قرآن به همت مؤسسه کوثر
به گزارش جهانبین نیوز؛ رضوان سهرابي، مدير مؤسسه قرآني لردگان در گفت‌وگو با خبرنگار سلام لردگان اظهار داشت: بزرگان دين، معتقدند کرسي تلاوت بهترين و مؤثرترين شيوه آموزش و پرورش قاريان قرآن است که به اين منظور کرسي‌هاي تلاوت اين مرکز با حضور قرآن‌آموزان بانو، از ماه مبارک رمضان سال جاري با محوريت سوره مبارکه يس آغاز شد.

وي ادامه داد: اين کرسي‌ها به صورت روزانه در دو روز هفته برگزار مي‌شود که با استقبال خوب بانوان تاکنون همراه بوده است و بنا به درخواست آنان اين محافل قرآني تا پايان سال ادامه خواهد داشت.

سهرابي درباره جزئيات اين مراسم گفت: در ساعت ابتدايي جلسه، تدريس و آموزش توسط سيده‌ ليلا کريمي و پروين شريفي، در روزهاي دوشنبه و چهار‌شنبه، ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ برگزار مي‌شود و در ادامه تلاوت قرآن کريم و سپس ترجمه و تدبر انجام مي‌شود.

مدير مؤسسه ادامه داد: بزرگترين اهميت برپايي اين مراسم‌ها اين است که مخاطبين و قرآن‌آموزان با شوق در آن حضور پيدا مي‌کنند و به منظور بهره‌مندي دانش‌آموزان با قرآن کريم و انس هرچه بيشتر آنان، انتظار مي‌رود آموزش پرورش با مؤسسه کوثر همکاري لازم را داشته باشد.

سهرابي در پايان خاطر‌نشان کرد: اگر مدارس در فضاي تلاوت و استماع کلام وحي قاريان باشند، متوجه خواهند شد که چه جايي بهتر از محفل قرآن و کلام وحي و صداي قاريان. جذب، گسترش و فراگير يکي از دغدغه برنامه‌هاي ما براي دانش‌آموزان است چون مؤثرترين بستر آموزش و پرورش قاريان هنرمند و مجلسي را ايجاد خواهد کرد.


انتهاي پيام1026ج /630 ل

کد مطلب: 32468