رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری:
تجاری سازی و فروش اولویت اول پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از مهمترین مشکلات پیش روی شرکت های فناور و دانش بنیان، تجاری سازی و فروش محصولات این شرکت می باشد که اولویت اول پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری کمک به فروش محصولات از طریق صادرات و تامین نیازهای فناورانه کشور است
تجاری سازی و فروش اولویت اول پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ کمیته بازاریابی و صادرات پارک علم و فناوری با حضور مشاوران بازاریابی و امور بین الملل پارک تشکیل شد.

در این کمیته اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات پیش روی شرکت های فناور و دانش بنیان، تجاری سازی و فروش محصولات این شرکت می باشد که اولویت اول پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری کمک به فروش محصولات از طریق صادرات و تامین نیازهای فناورانه کشور است.

پیرعلی یکی از بهترین راه های صادرات را حضور در بازارچه های مرزی عنوان نمود و افزود با توجه به مذاکرات صورت گرفته بازارچه های مرزی استان ایلام به عنوان پایلوت در نظر گرفته شده است که بزودی شاهد عرضه محصولات شرکت های استان در این بازارچه ها خواهیم بود.

وی افزود: در حال حاضر پارک علم و فناوری طراحی و اجرای اولین فن بازار اینترنتی استان را در دستور کار قرار داده است که این امر می تواند گام موثری در معرفی ظرفیت و پتانسیل شرکت های فناور و دانش بنیان استان ایفا کند.

گفتنی است میزان گردش مالی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری در سال۹۴ حدود ۷۳۰ میلیارد ریال و میزان صادرات این شرکت ها بیش از ۴۰۰ هزار دلار بوده است.


انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 32503