حجه الاسلام نيکنام نماينده ولي فقيه در سپاه کوهرنگ:
هدف فتنه گران مقابله با اصل اسلام و اصل حماسه عاشورا بود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۳
مردم در نهم ديماه عاشورايي ديگر را آفريدند و اشک را همراه با خروش مجاهدانه بي نظير خود در نظر و چشم جهان به نمايش گذاشتند.
هدف فتنه گران مقابله با اصل اسلام و اصل حماسه عاشورا بود
به گزارش جهانبین نیوز، حجه الاسلام صادق نیکنام نماينده ولي فقيه در سپاه ناحيه کوهرنگ در گفتگو با خبرنگار کوهرنگ خبر اظهار کرد: دشمنان از سالهاي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي خوابهايي را براي کشور اسلامي ما ديده بودند، فکر ميکردند که در انتخابات سال 88 با توجه به سالها برنامه ريزي و هماهنگ کردن منافقين داخلي و مزدوران خارجي ميتواند از حرکت رو به رشد انقلاب جلوگيري کنند،خصوصا در روزهاي ابتدايي بعد از انتخابات بسيار خوشحال شدند و فکر کردند که خوابشان به واقعيت پيوسته است ولي خدا مي خواست ماهيت واقعي منافقين  و مزدوران داخلي و خارجي براي همگان آشکار تر گردد.

نیکنام گفت: وقتي مردم ماهيت واقعي منافقين برايشان آشکار شد، به اين جمع بندي رسيدند که هدف آنها مقابله با اصل اسلام و اصل حماسه عاشورا است.

وی اظهار داشت: مردم در نهم ديماه عاشورايي ديگر را آفريدند و اشک را همراه با خروش مجاهدانه بي نظير خود در نظر و چشم جهان به نمايش گذاشتند و خواب را بر چشمان دشمنان پريشان کردند و نشان دادند ملت ايران همان سربازان و فدائيان امام حسين (ع) هستند که در موقعيت هاي حساس امام و مقتدا و رهبر خويش را تنها نمي گذارند.

نماينده ولي فقيه در سپاه ناحيه کوهرنگ در انتها، به فرمایشات مقام معظم رهبري در خصوص فتنه 88 اشاره کرد که در آن رهبر معظم انقلاب می فرماید: "همه کساني که در عرصه سياسي به هر نامزدي راي داده بودند، وقتي ديدند دشمن در صحنه است، وقتي فهميدند اهداف پليد دشمن چيست، نسبت به آن کساني که قبلا به آنها خوش بين بودند، تجديد نظر کردند، فهميدند که راه انقلاب اين است، صراط مستقيم اين است."
 
انتهای خبر/1024ج

کد مطلب: 19814