امام جمعه موقت کوهرنگ در خطبه هاي نماز جمعه:
تبعات فيش هاي نجومي اعتماد به نظام مقدس جمهوري اسلامي را نشانه گرفته است و خواسته دشمنان است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
خطيب نماز موقت کوهرنگ گفت: جريان هاي سياسي در موضوع فيش هاي نجومي نگاه حزبي نکنند چرا که کليت نظام را زير سوال مي برد و اعتماد به نظام را نشانه گرفته است که اين خواسته دشمنان است.
تبعات فيش هاي نجومي اعتماد به نظام مقدس جمهوري اسلامي را نشانه گرفته است و خواسته دشمنان است
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کوهرنگ خبر، حضرت حجت السلام والمسلمين عسگري،  امام جمعه موقت شهرستان کوهرنگ در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه چلگرد، ضمن تبريک بمناسبت ميلاد امام حسن عسکري (ع)  گفت: با توجه به نزديک شدن انتخابات 96 و رکودي که در اقتصاد حاکم شده است انتظار مي رود دولت از هر ابزاري براي ايجاد  جرقه اميد در مردم استفاده کند تا حدي رونق اقتصادي ايجاد شود که فرصت شغلي جديد ايجاد شده باشد.

وي افزود: اين در حالي است که مردم از بي رونقي بازاراها و خريد و فروش نکردن، روبرو و نگران  هستند لذا دولت محترم بايستي چاره اي بينديشند تا از اين وضعيت موجود رهايي يافته و بسمت و سوي رونق اقتصادي و راه افتادن چرخه بازار شود.

امام جمعه موقت کوهرنگ بيان کرد: با ايجاد و رونق و فرصت هاي شغلي جديد، اقتصاد ما را از کسالت و يکنواختي در مي آورد.

با گذشت زمان زيادي از فيش هاي نجومي اقدام خاصي در مقابله با اين موضوع نشده است.

 امام جمعه موقت کوهرنگ با اشاره به فيش هاي نجومي ابراز داشت: حدود 8 ماه از اعلام پديده شوم فيش هاي نجومي مي گذرد در اين مدت علي رغم اعلام آمارهاي متعدد و هشدار هاي مختلف از سوي مسئولين امر متاسفانه هنوز اقدام موثري در مقابله ي با اين پديده شوم صورت نگرفته است.

حجه الاسلام عسگري با طرح اين سوال که چرا با اين پديده شوم مبارزه قاطع نمي شود خاطرنشان کرد: عدم وجود عزم جدي در دولت و مجموعه هاي مسئول و اختلاف نظر در ميان مسئولان است زيرا در حالي که برخي مسئولان اين پديده را از مصاديق فساد دانسته ولي برخي ديگر ضرورت چنداني براي مقابله با آن احساس نمي کنند.

جريان هاي سياسي در موضوع فيش هاي حقوقي نگاه حزبي نکنند چرا که کليت نظام را زير سوال مي برد و اعتماد به نظام را نشانه گرفته است.

خطيب نماز موقت کوهرنگ اشاره کردند: جريان هاي سياسي به اين موضوع نگاه جرياني و سياسي داشتند و هر يک سعي و تلاش دارند جناح رقيب را تخريب کنند اين در حاليست که تبعات سود فيش هاي نجومي متوجه کليت نظام بوده و با کمال صراحت اعلام مي دارم اعتماد به نظام مقدس جمهوري اسلامي را نشانه رفته اند و اين در حاليست که رسانه ها هم به جاي آنکه تلاش کنند تا به گفتمان سازي براي رفع اين مشکل بپردازند بيشتر در تلاش اند تا آن را به جريان هاي خاص و جناح هاي خاص  ربط دهند.

عسکري در ادامه گفت: از مسولان امر انتظار مي رود تا با اقدام قاطع و عادلانه هم اطمينان و هم امنيت رواني را نسبت به نظام را احياء کنند و هم مانع ترويج اين مسئله شوند.

شوراي انقلاب اسلامي زمينه انتقال حکومت از سلطنتي به جمهوري اسلامي را فراهم آورد.

وي در پايان ضمن گراميداشت 22 ديماه روز تشکيل شوراي انقلاب، تشکيل اين شورا را اولين حرکت و اقدام عملي و ميداني را در جهت  اداره کشور بر شمرد زيرا با تشکيل اين شوراي بسياري از مشکلات مردم را حل نمود و زمينه انتقال حکومت را از سلطنت به جمهوري اسلامي را در پي داشت.

انتهاي پيام/610ک
 

کد مطلب: 32575