مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری؛
اهانت به پیامبر اعظم(ص) نتیجه نداشتن منطق پاسخگویی و نشانه استیصال کشورهای اروپایی است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اهانت به ساحت پیامبر اعظم(ص) نتیجه نداشتن منطق درست پاسخگویی و نشانه استیصال برخی کشورهای اروپایی است.
اهانت به پیامبر اعظم(ص) نتیجه نداشتن منطق پاسخگویی و نشانه استیصال کشورهای اروپایی است
به گزارش جهانبین نیوز، حجت‌الاسلام رحمت الله اروجی در نشست شورای هیئات مذهبی استان از پیگیری های خالصانه و همراهی این شورا در برگزاری سومین دوره انتخابات کانون مداحان قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه در گذشته این شورا نقش خودش را درست ایفا نمی کرد گفت: این نهاد مردمی جایگاه خود را در استان دارد حفظ می‌کند.

اروجی با اشاره به همراهی، همدلی، نظم و انضباط شورا گفت: هرگونه تصمیم سازی درباره هیئات مذهبی از طریق شورای هیئات مذهبی باید صورت گیرد.

وی بر ارائه گزارش ها به همراه نقاط ضعف و قوت تأکید کرد.

اروجی با اشاره به تحولات ویژه در منطقه گفت: امروز در رأس پیچ تاریخی قرار داریم.

وی با بیان اینکه رویکرد جمهوری اسلامی حراست از کیان اسلامی است گفت: خط مقدم مقابله با کفر و تکفیر امروز کیلومترها دور تر از مرزهای جغرافیایی قرار دارد.

اروجی گفت: امروز شاهد هستیم به بهانه ترور فیزیکی تروز اعتقادی به راه انداخته اند و به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) اهانت کردند.

وی رویکرد اهانت کشورهای مدعی آزادی بیان را خارج شدن از روال منطق و دلالت بر استیصال آنان بیان کرد و گفت: روز به روز گرایش به اسلام افزایش پیدا می‌کند و چون منطق پاسخگویی ندارند جسارت می‌کنند.

اروجی با اشاره به سوره مبارکه صف گفت: این وقایع در طول تاریخ از زمان پیامبر اعظم(ص) وجود داشته و آنان نمی توانند با دهان خود نور خدا را خاموش کنند.

وی تصریح کرد: در پرتو مقاومت و بصیرت ما پیروزی نزدیک است.

وی با اشاره به سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نقش هیئات مذهبی در این پیروزی از شورای هیئات مذهبی خواست این نقش با ثبت و بیان خاطرات به نمایش گذاشته شود.

اروجی تأکید کرد: فعالیت هیئات مذهبی نباید در محرم و صفر منحصر باشد و درتمامی مناسبت ها هیئات مذهبی باید نقش آفرین باشند.


انتهای پیام/1020ج

کد مطلب: 20325