امام جمعه فارسان گفت:
راهپيمايي روز قدس باعث ايجاد يکپارچگي بين امت هاي اسلامي است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۹
امام جمعه فارسان گفت: حضور مردم در راهپيمايي روز قدس باعث ايجاد يکپارچگي امت هاي اسلامي است
راهپيمايي روز قدس باعث ايجاد يکپارچگي بين امت هاي اسلامي است
به گزارش جهانبین نیوز به نقل ازپيرغار حجت الاسلام حسين جمالي زاده در خطبه هاي اين هفته فارسان با توجه به روز جهاني قدس افزود: حضور در راهپيمايي روز جهاني  قدس علاوه بر اينکه تاثيرات فوق العاده سياسي از جهت ايجاد يکپارچگي بين امت بزرگ اسلامي دارد ميتواند باعث عزت و اقتدار ملت هاي اسلامي و به هم زدن نقشه هاي تفرقه انگيز استکبار جهاني باشد.

خطيب جمعه فارسان ادامه داد:راهپيمايي روز جهاني قدس يک عمل صالح در کنار ديگر اعمال صالحه در ماه مبارک رمضان مي باشد که زنجيره برنامه هاي معنوي و کمالات اخلاقي انسان روزه دار را در ماه مبارک رمضان تکميل مي کند.

در ادامه با اشاره به حقوق هاي نجومي عده اي از مسئولين ْاز قواي سه گانه کشور اعم از دولتمردان و مجلسيان و دستگاه قضايي خواست با بررسي دقيق کارشناسانه و برنامه ريزي دقيق براي اين پديده زشت حقوق هاي ناهماهنگ و پاداش هاي نجومي و در يک کلام زمينه هاي فساد مالي و اقتصادي و دست اندازي به بيت المال عمومي را ريشه کن کنند.

 وي ادامه داد با ايجاد نظام حقوق و پاداش هماهنگ متناسب با کارکردها و معين شدن دقيق سقف دريافتي ها و پرداختي ها از بيت المال شهد شيرين عدالت علوي را  به نسل هاي بعدي نهادينه کنند.

انتهاي پيام1022ج /590پ

کد مطلب: 29155