استعفاي دسته‌جمعي کارشناسان آموزش‌وپرورش شهرستان فارسان:
محروميت از مزاياي معيشتي!/ شرمساري در برابر خانواده!
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
کارشناسان آموزش‌وپرورش فارسان در طي چند ماه گذشته هيچ‌گونه مزايا اعم از اضافه‌کاري، حق مأموريت و ......دريافت ننموده‌اند و اين در حالي است که کارمندان ساير ادارات از اين مزايا برخوردار هستند.
محروميت از مزاياي معيشتي!/ شرمساري در برابر خانواده!
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پيرغار، استعفاي يک کارمند اغلب براي سازمان ضرر تلقي مي‌شود و کنار آمدن با استعفاي وي، بستگي به شرايط سازمان دارد.

اما مجبوريد با اين حقيقت روبه‌رو شويد. دير يا زود، حتي بهترين کارمندان هم استعفا خواهند داد. اين کارمندان اغلب دلايل نامحدودي براي کار خوددارند.

دلايلي همچون مشکلات شخصي و خانوادگي، مشکلات روحي و رواني، عدم پيشرفت در کار، عدم وجود انگيزه در کار، عدم تحقق وعده‌هاي داده‌شده به کارمند، بي‌عدالتي و تبعيض سازمان در رفتار با کارمندان، عدم توجه به خصوصيات اخلاقي، نژادي و قومي کارمند، انتظارات بيش‌ازحد از کارمند، بازخورد نامناسب فعاليت‌هاي کارمند، رفتار نامناسب سازمان با کارمند، عدم وجود رابطه صميمانه و کار گروهي در سازمان، بي‌توجهي به اتفاقات پيرامون کارمند، يافتن موقعيت شغلي مناسب‌تر، عدم استفاده از خلاقيت کارمند و پرورش ندادن مهارت و استعدادهاي کارمند و …

مديرکل آموزش‌وپرورش استان چهارمحال و بختياري با توجه به اينکه اکثريت کارکنان اداره آموزش‌وپرورش شهرستان فارسان نيروهاي آموزشي بوده (با 24 ساعت موظف خدمت در هفته) و نه اداري (با 44 ساعت موظف خدمت در هفته) و به جهت تجربه و حسن نيت در ادارات در پست‌هاي کارشناسي مشغول به کار مي‌گردند.

در طي چند ماه گذشته اين نيروها هيچ‌گونه مزايا اعم از اضافه‌کاري، حق مأموريت و ...دريافت ننموده‌اند و اين در حالي است که کارمندان ساير ادارات از اين مزايا برخوردار هستند.
اميد است که بتوانند در مدارس شهرستان به فعاليت‌هاي آموزشي و پرورشي بپردازند

کارشناسان آموزش‌وپرورش فارسان استعفاي خود را اعلام داشته و اميد است که بتوانند در مدارس شهرستان به فعاليت‌هاي آموزشي و پرورشي خود باافتخار هرچه‌تمام‌تر در خدمت تعليم و تربيت دانش آموزان آينده‌ساز اين نظام مقدس باشند.

اين کارشناسان مي‌گويند: همه مي داننده آن‌هايي که در ادارات خدمت مي‌کنند از يک سري مزاياي ديگر استفاده مي‌کنند و عدم پرداخت اضافه‌کار آن‌چنان فشاري به زندگي آنان نمي‌آورد و متأسفانه از وضعيت نيروهاي زيردست خود بي‌خبر يا اگر خبري هم دارند بي‌تفاوت هستند.

ما کارمندان اين اداره هرماه با مبلغ اضافه‌کاري گوشه‌اي از مشکلاتمان حل مي‌شد که متأسفانه اضافه‌کاري براي ما پرداخت نمي‌شود، بسياري از ما با اتکا به حقوق و مزاياي دريافتي از آموزش‌وپرورش تشکيل خانواده داده‌ايم و در حال حاضر ما شرمنده خانواده‌هاي خود هستيم.

انتهاي پيام1022ج /590پ
 

کد مطلب: 38605