شهردار شهر اردل:
اعتبارات قطره چکاني دولت، انتظارات به حق يک شهروند را درهيچ جاي کشور برآورده نمی کند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱
شهردار شهر اردل گفت:اعتبارات قطره چکانی دولت تدبیر و امید انتظارات به حق یک شهروند را نه در اردل بلکه درهیچ جای کشور برآورده نخواهد کرد.
اعتبارات قطره چکاني دولت، انتظارات به حق يک شهروند را درهيچ جاي کشور برآورده نمی کند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از هفت چشمه، بعد از انتشار خبري مبني بر " کوچه هاي دردمند اردل نيازمند درماني اساسي " شهردار شهر اردل جوابيه اي را در اين خصوص منتشر کردکه در زير آمده است:

از آنجا که بالغ بر ۶۰ هکتار معبر در شهر وجود دارد که بالاي 80 درصد ان آسفالت مي باشد و ترميم و روکش آسفالت جديد بعد از اجراي فاضلاب انجام خواهد شد و بيست درصد باقيمانده نيز در سال ۹۶ آسفالت می شود انتظار هست همشهريان محترم در حفظ و نگهداري از هرگونه حفاري بدون مجوز و اقدامي که منجر به خسارت به تاسيسات شهري شود خودداري و در صورت مشاهده با خدمتگذاران خود در شهرداري گزارش دهند.

امروز در شهرها مردم بايد بهاي خدمات دريافتي را پرداخت نمايند و نورم متوسط کشوري سرانه يک ميليون تومان است که در اردل ساليانه يکصد هزار تومان در خوشبينانه ترين حالت پرداخت مي شود.

از طرفي اعتبارات قطره چکاني دولت انتظارات به حق يک شهروند را نه در اردل نه درهيچ جاي کشور برآورده نخواهد کرد. بخصوص در بحث شهرسازي و آباداني هر شهر صرفا بدست همان مردم انجام گرفته و مي گيرد ولاغير زماني ما شهري آباد داريم که رونق اقتصادي داشته باشد و شهر پويايي محسوب می گردد کهچهره اصلي شهر را ساختمان هاي موجو د و نماها نشان مي دهد، در اردل بالاي 80 درصد مغازه ها بدون مجوز و تبديل ساختمان هاي مسکوني طرح زلزله به تجاري بوده و فاقد هرگونه نما و زيبايي مي باشد.

اردل امروز نيازمند فرهنگ کار به جاي فرهنگ سياسي، اجتماعي و... است و تنها راه نجات از اين وضعيت اقتصادي و منزوي کار است.

اما همیشه این سوال وجود دارد که چرا امروز در هر موضوع و مبحثي که وارد شويم معضل و مشکل محروميت داريم؟

چرا ما به جاي شناسايي مشکلات و ارائه راهکار جهت توسعه شهر بدنبال مقصريم؟

هرکسي بدون در نظر گرفتن جايگاه ادراي از لحاظ شخصي چه کاري براي شهرش انجام داده که امروز ازديگران مطالبه گري مي کند؟

و هزاران سوال ديگر که اگر کسي بتواند جوابشان را بدهد ممنون مي شوم اتحاد در بين ما چه جايگاهي دارد؟

توليد بعنوان زيربناي اقتصاد  توليدات اردل چيه؟

صنعت ،کشاورزي،بهداشت ودرمان

انتهاي پيام1022ج /۵۷۰ه

کد مطلب: 32593