انتظار مردم شهيدپرور اردل از استاندار محترم
انتخاب فرماندار بومي خواسته مردم اردل است/فرمانداري انتخاب شود که توانمند و دلسوز باشد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
شمارش معکوس براي معرفي فرماندار جديد شهرستان اردل به حرکت در آمده است،مردم ولايتمدار شهرستان اردل از استاندار محترم خواستند تا از نيروي توانمند بومي براي فرمانداراين شهرستان استفاده کنند تا بتواند با شناختي که از منطقه دارد، خدمات بيشتري به اين مردم ارائه نمايد.
انتخاب فرماندار بومي خواسته مردم اردل است/فرمانداري انتخاب شود که توانمند و دلسوز باشد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از هفت چشمه، بيست و هفتم دي ماه آخرين روز کاري فرماندار فعلي اردل است و آقاي نوذري بعد از نزديک به ۴۵ ماه خدمت، جاي خود را به يک فرماندار جديد و تازه نفس خواهد داد.

با قطعي شدن انتصاب آقاي نوذري به سمت معاونت سياسي استانداري ايلام زمزمه ها و دغدغه هاي سياسيون، احزاب و مردم بيشتر شده و تنها سوالي که به ذهنشان خطور مي کند اين است که چه کسي بعد از نوذري فرماندار اردل مي شود.

حال که طبق اخبار منتشر شده در فضاي مجازي قرار است آقاي نوذري به استانداري ايلام بروند شايعات در فضاي مجازي و مجالس بيشتر شده و انتظار دارند استاندار محترم فردي توانمند و شايسته را به اين پست معرفي نمايند.

هم اکنون شمارش معکوس براي معرفي فرماندار جديد شهرستان اردل آغاز شده  و شنيده ها حاکي از آن است که نام هاي متفاوتي در برخي محافل مطرح مي شود و حتي در برخي محافل نيز از حرکات چراغ خاموش براي تصدي اين پست مطرح است.

پيش‌بيني اينکه چه کسي سکان فرمانداري را بدست مي گيرد کمي دشوار به نظر مي‌رسد، اما نکته اي که مي بايست در اين راستا مد نظر قرار گيرد اين است که مسئوليت فرمانداري بايد به دستان کسي سپرده شود که از ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي شهرستان شناخت کافي داشته باشد و در عين حال به دغدغه‌هاي مردم و مشکلات اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي اين منطقه توجه ويژه اي داشته باشد.

قبل از تصميم‌گيري و انتخاب فرماندار نکته اي که مي بايست در اين راستا مدنظر استاندار محترم قرار گيرد اين است که نبايد فردي کم سابقه در اين پست استفاده شود، با انتخاب فردي با تجربه مي توان شهرستان را در راستاي مديريت بهتر پيش برد.

مردم شهرستان اردل قطعاً در انتخاب مدير براي شهرستان بيشتر دنبال فردي اجرايي در مديريت اين شهرستان هستند لذا مسئولان امر مي بايست در انتخاب فرماندار براي شهرستان ملاک انتخاب را منافع شهرستان در نظر بگيرند نه منافع شخصي يا فرد خاص.

از اين رو انتخاب فردي براي مديريت يکي از شهرستان‌هاي استان که سابقه درخشان و کارنامه قابل قبولي دراکثر بخش‌ها داشته است؛ قطعاً اين مسير را هموار خواهد کرد و اين گزينش و انتخاب انتظار و مطالبه جدي مردم شهرستان از نماينده عالي دولت تدبير و اميد در استان چهارمحال و بختياري است.

انتهاي پيام1026ج /۵۷۰ه

کد مطلب: 38083