هفت چشمه گزارش مي دهد
ماشین‌های سرگردان در خیابان‌های اردل آسایش را از مردم گرفته است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
مردم از شوراي ترافيک شهر اردل درخواست دارند که هرچه زودتر ماشين های سرگردان در خیابان‌ها را به پارکينگ هاي مخصوص بفرستند تا مشکلي براي عابران پياده و دانش آموزان ايجاد نشود.
ماشین‌های سرگردان در خیابان‌های اردل آسایش را از مردم گرفته است
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از هفت چشمه، محدوده بلوار شهدا تنها خيابان اصلي شهرستان اردل اين روزها به دليل پارک ماشين‌ها خط شهر، دشتک، کاج و ناغان با بار ترافيکي زيادي روبه‌رو بوده است؛ به طوري که باعث گلايه ساکنان و اولياء دانش آموزان اين محدوده شده و باري از مشکلات شهري را براي اين ساکنان به وجود آورده است.
يکي از وظايف مهم شوراي ترافيک شهرستان ها رفع مشکلات ترافيکي و ايجاد نظم اصول راهنمائي و رانندگي در سطح شهرها است، اما در مرکز شهرستان اردل اين قوانين به فراموشي سپرده شده و جمعي از مردم شهر اردل در تماس با هفت چشمه، از عملکرد شوراي ترافيک شهر ابراز گلايه کردند.

عباس صالحي يکر از شهروندان اردلي در گفت و گو با خبرنگار هفت چشمه در اين خصوص اظهار داشت: در شهر اردل يک خيابان اصلي و مهم وجود دارد که اکثر خريد مردم و تامين مايحتاج زندگي مردم در اين خيابان است و توقف اين خودروها باعث ايجاد مزاحمت و مانع کسب و کار ما مي شود.

وی افزود: بنابراين ماموران راهنمائي رانندگي بايد در بحث پارک ماشين ها در خيابان فکري بيانديشند اشاره کردند.

مهدي اميدي يکي ديگر از شهروندان اردلي در ادامه بيان کرد: پارک ماشين هاي خط دشتک، کاج و ناغان بعلت نبود جاي پارک مخصوص ايجاد مزاحمت براي عابران پياده مي کند.


خسروي يکي ديگر از شهروندان اردلي اظهار کرد: يکي از اين معضلات که در شهر ما قدمت‌ زيادي دارد، هنوز براي حل آن اقدامي نشده است و شهروندان خواستار رسيدگي به آن شده‌اند ساماندهي ايستگاه‌هاي تاکسي برون شهري است که انتظار است مسئولين مربوطه اين مشکل را برطرف کنند چراکه آرامش و آسايش شهروندان را گرفته است.


مردم از شوراي ترافيک شهر اردل درخواست دارند که هرچه زودتر اين ماشين ها به پارکينگ هاي مخصوص فرستاده شود تا مشکلي براي عابران پياده و دانش آموزان ايجاد نشود.

هفت چشمه همچنان مشکلات و مطالبات شما مردم عزيز شهر اردل را پيگيري مي نمايد.

انتهاي پيام/۵۷۰ه

کد مطلب: 37363