سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهرنگ خبر داد
نجات جان مادر نوزادان دوقلو کوهرنگي بعد از 10 ساعت پياده روي + تصاوير
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهرنگ، از نجات جان مادر باردار در منطقه صعب العبور تلو از توابع منطقه موگويي 10 ساعت پياده روي خبر داد.
نجات جان مادر نوزادان دوقلو کوهرنگي بعد از 10 ساعت پياده روي + تصاوير
به گزارش جهانبین نیوز، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهرنگ در گفتگو با خبرنگار کوهرنگ خبر گفت: زايمان اين مادر پس از شروع دردهاي زايماني، توسط ماماي روستا انجام شد ولي با توجه به خونريزي شديد مادر، تيم سلامت مرکز خويه با حضور در تلو و سنجش علائم حياتي و معاينه توسط پزشک، تصميم به اعزام بيمار گرفته شد.

حشمت الله منصوري افزود: به علت صعب العبور بودن منطقه درخواست پرواز بالگرد داده شد ولي به دليل عدم بستر مناسب براي فرود بالگرد به اجبار مادر با برانکار به مرکز بزنويد استان لرستان و از آنجا به بيمارستان اليگودرز اعزام شد.

منصوري بيان داشت: با توجه به صعب العبور بودن مسير روستاي تلو و عدم امکان تردد خودرو، انتقال مادر به مدت 4 ساعت از ساعت 2 بامداد بوسيله برانکارد تا رسيدن به آمبولانس مرکز خويه انجام و بيمار از آنجا با آمبولانس به شهرستان اليگودرز بيمارستان امام جعفر صادق(ع) اعزام شد که اين رونده 10 ساعت مدت تولد نوزاد دوم را به تاخير انداخت.

منصوري گفت: حال عمومي اين مادر که در زايمان خود صاحب دو فرزند شد در حال حاضر مساعد گزارش شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهرنگ، از دکتر يوسفي، دکتر کريمي، ابوذر درخشان و خدايار عبداللهي ،جعفر فتحي و ميرزا عباسي راننده بخش خصوصي كه نقش موثري در موفقيت اين عمليات طاقت فرسا داشتند، تقدير كرد.

بيش از 4000 هزار نفر از اهالي دهستان موگويي با بارش اولين برف ارتباطشان با چلگرد مرکز کوهرنگ بمدت 6 ماه قطع مي شود.

انتهاي پيام1022ج /610ک

کد مطلب: 38551