رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري:
فعاليت‌هاي آموزشي حوزه ورزش در چهارمحال و بختياري نيازسنجي مي‌شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: به دنبال سياست‌هاي جديد اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت ارتقاء کيفي آموزش و برقراري ارتباط هر چه بيشتر با مراکز علمي و دانشگاهي جلسه‌اي با متوليان امر آموزش در حوزه ورزش برگزار مي‌شود.
فعاليت‌هاي آموزشي حوزه ورزش در چهارمحال و بختياري نيازسنجي مي‌شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ مينا مختاري رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛ اظهار کرد: دستگاه‌هاي مختلف فعال در حوزه ورزش اقدام به برگزاري کارگاه‌ها، سمينارها و دوره‌هاي آموزشي با موضوع مشابه مي‌کنند.

وي افزود: روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، جلسه‌اي با حضور مسئولان حوزه‌هاي تربيت بدني دانشگاه شهرکرد، آزاد و پيام نور شهرکرد و آموزش و پرورش استان با هدف ايجاد هم‌افزايي و ارتقاء استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در استان برگزار تا ضمن افزايش تعامل از موازي‌کاري در اين حوزه نيز جلوگيري شود.

رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان استان بيان کرد: اين جلسه با هدف بهره‌مندي از ظرفيت نخبگان و متخصصان مراکز علمي و آموزشي استان براي جلوگيري از موازي‌کاري در برگزاري کارگاه‌ها و دوره‌هاي آموزشي مشابه برگزار مي‌شود.

مختاري خاطرنشان کرد: تدوين تقويم آموزشي مشترک با دانشگاه براي برگزاري دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمينارهاي آموزشي و استفاده از ظرفيت دانشگاه براي تدوين، انتشار و توليدات آموزشي از ديگر اهداف برگزاري اين جلسه است.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 38542