پیام تشکر استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
استاندار چهارمحال و بختیاری طی پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم استان در یوم‌الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.
پیام تشکر استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش جهانبین نیوز، اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری طی پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم استان در یوم‌الله باشکوه ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

متن کامل پیام اقبال عباسی به شرح ذیل است:

برگزاری پرشور و حماسه‌آفرین راهپیمایی ۲۲ بهمن هم‌زمان با سراسر کشور در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری صدای مردم این استان را از آسمان بام ایران به گوش ایرانیان و جهانیان رساند.

۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است و همه‌ساله با برگزاری راهپیمایی در این روز بزرگ مردم همیشه در صحنه کشور عزیزمان خشم، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی را فریاد می‌زنند.

حضور حماسی، وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن مردم چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با مردم آزاده ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار جهانی و یاوه‌گویان شرق و غرب انداخت.

ملت ایران هیچ‌گاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی‌آورد و برای حفظ عزت، اقتدار و حقانیت خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ایستادگی خواهند کرد.

ضمن قدردانی از حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و با بصیرت مردم نجیب، فهیم و همیشه در صحنه چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن تداوم بیش از پیش، عزت و سربلندی مردم ایران اسلامی و استان را از درگاه ایزد یکتا آرزومندم.

انتهای پیام/1022ج

کد مطلب: 38506