نارضایتی مردم از نان های بی کیفیت
نانوايي‌ها در پخت نان بی کيفيت نقشی ندارند/ براي آرد مرغوب نياز به گندم با کيفيت داريم
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
براي توليد نان با کيفيت و مرغوب به آرد با کيفيت و براي آرد مرغوب نياز به گندم با کيفيت داريم و در صورتي که نان با کيفيت پخت شود و به مسائل بهداشتي و افزودني‌هاي مجاز توجه شود، بدون شک شاهد رضايت خاطر آحاد مردم خواهيم بود و مشکلات نيز برطرف خواهد شد.
نانوايي‌ها در پخت نان بی کيفيت نقشی ندارند/ براي آرد مرغوب نياز به گندم با کيفيت داريم
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پايگاه خبري تحليلي پيرغار، نان يکي از کالاهاي اساسي ايرانيان محسوب مي شود و در حالي که انواع نان ها در شهرستان پخت مي شوند اما هيچ کدام کيفيت و استانداردهاي لازم را ندارند، به طوريکه اين امر نارضايتي مردم را به دنبال دارد.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارسان در بازدید از نانوایی‌های این شهرستان گفت: با حضور مسئولين بازديد و بازرسي‌هايي از نانوايي های سطح شهرستان داشتيم و بعدازاين بازرسي‌ها بازديدي از کارخانه آرد چليچه به عمل آمد و دستگاه‌هاي اين کارخانه موردبررسي قرار گرفت.

مهراب جمال‌پور در ادامه افزود: کارخانه آرد چليچه با قابليت توليد آرد مرغوب هيچ‌گونه مشکلي نداشت و اميد است که بتوانند آرد با کيفيت را به بازار عرضه کنند.

وي خاطرنشان کرد: همشهريان عزيز با مشاهده هرگونه تخلف و بي کيفيتي نان مي‌توانند تخلف را به شماره 124 گزارش دهند و ما پي گير خواهيم بود.
 
حذف نان بی‌کفیت از سفره مردم فارسان با استفاده از گندم مناسب

يکي از نانوايان شهر فارسان در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: قطعاً هر فردي که در اين عرصه توليدکننده است به دنبال تهيه و توليد نان با کيفيت و مرغوب بوده از اين‌رو براي توليد نان با کيفيت و مرغوب به آرد با کيفيت و براي آرد مرغوب نياز به گندم با کيفيت داريم.

وي  با بيان اينکه نانوايي‌ها در کيفيت نان مقصر نيستند، عنوان کرد: در صورتي که نان با کيفيت پخت شود و به مسائل بهداشتي و افزودني‌هاي مجاز توجه شود، بدون شک شاهد رضايت خاطر آحاد مردم خواهيم بود و مشکلات نيز برطرف خواهد شد.

نان بي کيفيت باعث افزايش بار مالي خانواده مي شود

يکي از همشهريان که در صف نان ايستاده بود در گفت و گو با پیرغار گفت: باید براي تهيه اين نان بي کيفيت مدت زمان زيادي در صف هاي طولاني بایستیم و دست آخر ناني را به خانه ببريم که پس از مدت زمان خيلي کوتاه غيرقابل استفاده مي شود.

وی افزود: بيش از يک سوم نان خريداري شده به کيسه هاي نان خشک حواله مي شود که اين امر علاوه بر افزايش بار مالي خانواده‌ها باعث هدررفت سرمايه هاي کشور مي شود.

به گزارش پیرغار با توجه بيشتر به امر آموزش نانوايان، رعايت بهداشت پخت و عرضه نان، افزايش کيفيت آرد تحويلي و افزايش نظارت‌ها شاهد بهبود کيفيت نان در شهرستان و افزايش رضايتمندي مردم خواهيم بود.

هرچند آرد کيفيت خوبي ندارد ولي نانوايي‌ها هم بايد به نکات بهداشتي را رعايت کنند که مردم  هر چند از کيفيت نان راضي نيستن حداقل نکات بهداشتي نانوايي‌هاي موجب رضايتي آن‌ها باشد.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 37156