انصاری فرد در راه دایی، هاشمیان و کریمی؛
بایرن مونیخ به دنبال مهاجم ملی پوش ایران
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴
درخشش کریم انصاری فرد در رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال یونان توجه تیم‌های مطرح اروپا را به مهاجم کشورمان جلب کرده است.
بایرن مونیخ به دنبال مهاجم ملی پوش ایران
به گزارش جهانبین نیوز، به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، کریم انصاری فرد در دیدار های این فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال یونان باعث شد پیشنهاد های رسمی و غیر رسمی زیادی پیش روی مهاجم گلزن کشورمان قرار بگیرد.

کریم انصاری فرد در رقابت های این فصل لیگ برتر یونان در ۲۶ بازی ۱۷ گل به ثمر رساند و تاثیر بسزایی در موفقیت های تیم المپیاکو یونان داشت.

او در ابتدای فصل اگر چه با ناملایماتی از سوی سرمربی این تیم دست و پنجه نرم کرد اما در نهایت این تیم در رده سوم لیگ برتر فوتبال یونان قرار گرفت.

گفته می شود در روز های اخیر بایرن مونیخ آلمان بازی های وی را زیر نظر گرفته است و البته هنوز پیشنهاد رسمی ازسوی این تیم بزرگ اروپایی به کریم انصاری فرد نرسیده است اما گزینه آگزبورگ در بوندس لیگای آلمان جدی تر از بایرن است.

به نظر می رسد نقل و انتقالات لیگ های معتبر فوتبال دنیا به جز برخی از گزینه های شناخته شده به بعد از جام جهانی موکول شود و به احتمال فراوان پیشنهاد های بیشتری در انتظار ملی پوش فوتبال ایران خواهد بود.

در صورت انتقال کریم انصاری فرد به باشگاه بایرن مونیخ او پس از دایی و هاشمیان و علی کریمی چهارمین بازیکن ایرانی در بایرن خواهد بود.

انتهای پیام /1024ج

کد مطلب: 39226