پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری
زلزله غرب کشور، ایران اسلامی را در سوگ نشاند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری ضمن تسلیت حادثه غم‌انگیز زمین‌لرزه در غرب کشور گفت: خبر زلزله غرب کشور، ایران اسلامی را در سوگ و غم از دست دادن هموطنان نشاند.
زلزله غرب کشور، ایران اسلامی را در سوگ نشاند
به گزارش جهانبین نیوز، در پی حادثه‌ غم‌انگیز زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌وطنان منجر شد، نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با صدور پیامی، ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار، صبر و ایستادگی، همدردی و کمک به آسیب‌دیدگان و مشارکت همگانی در بازسازی مناطق ویران شده را از عوامل موفقیت در این آزمون الهی دانست و اظهار کرد: هم استانی‌های عزیز در استان پرمهر چهارمحال و بختیاری می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در شهرکرد به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و در دیگر مناطق به محل‌های اقامه نماز جمعه تحویل دهند.

متن کامل پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر زلزله غرب کشور، ایران اسلامی را در سوگ و غم از دست دادن هموطنان نشاند؛ این حادثه و امثال آن قطعاً از آزمون‌های بزرگ پروردگار متعال است؛ صبر و ایستادگی، همدردی و کمک به آسیب‌دیدگان، مشارکت همگانی در بازسازی مناطق ویران شده، از عوامل موفقیت در این آزمون الهی است.

اینجانب ضمن تسلیت به بازماندگان و کسانی که عزیزان خود را در این حادثه از دست دادند برای جان باختگان غفران واسعه الهی مسألت دارم؛ امید است با صبر و شکیبائی و با کمک و همدردی و مساعدت همگانی قدری از آلام هموطنان آسیب‌دیده کاهش یافته و از اجر وافر برخوردار شوند.

هم استانی‌های عزیز در استان پرمهر چهارمحال و بختیاری می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در شهرکرد به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و در دیگر مناطق به محل‌های اقامه نماز جمعه تحویل دهند.

۲۲/آبان/۱۳۹۶
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد
محمد علی نکونام

انتهای پیام/1022ج

کد مطلب: 37074