فرمانده سپاه ناحيه کوهرنگ
فتنه 88 به باورها و اعتقادات مردم، اسلام، ولايت فقيه و امام حسين (ع) توهين کرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
فرمانده سپاه ناحيه کوهرنگ گفت: فتنه 88 کودتاي مدرن بود که به باورها و اعتقادات مردم، اسلام، ولايت فقيه و امام حسين (ع) توهين شد.
فتنه 88 به باورها و اعتقادات مردم، اسلام، ولايت فقيه و امام حسين (ع) توهين کرد
به گزارش جهانبین نیوز، فرمانده سپاه ناحيه کوهرنگ در گفت و گو با خبرنگار کوهرنگ خبر،  ضمن تشريح برنامه‌هاي بزرگداشت حماسه مردمي 9 دي در کوهرنگ اظهار کرد: فتنه 88 کودتاي مدرن بود که به باورها و اعتقادات مردم، اسلام، ولايت فقيه و امام حسين (ع) توهين شد.

سرهنگ نظري با بيان اينکه، همچون سال هاي گذشته، امسال در هفتمين سالگرد گراميداشت اين يوم الله عظيم، تلاش شده تا ستادهاي مردمي شکل بگيرد، افزود: تمام برنامه ريزي مراسم امسال نهم دي با شعار "نهم دي، مظهر بصيرت، ولايتمداري و نفوذناپذيري مردم ايران" محقق و اجرا خواهد شد.
 
وي تصريح کرد: برنامه هاي امسال که با نگاه تبييني، روشنگري و آگاهي بخشي به نسل جوان برنامه ريزي شده و تلاش داشتيم تا با برپايي نشست هاي بصيرتي، همايش هاي علمي و معرفتي، برگزاري نمايشگاه ها و برنامه هاي گفت و گو محور، اين روشنگري عملياتي شود.
 
نظري، برپايي تجمعات مختلف و ازجمله تجمع محوري، نشست منتظران موعود، اجتماع 9 دي در حسينيه چلگرد، نشست عاشقان ولايت، نهضت روشنگري و گفتمان سازي ولايت را در هفتمين سالگرد حماسه نهم دي با حضور همه اقشار مردمي را بخش ديگري از برنامه‌هاي امسال برشمرد.

انتهاي پيام1026ج /610ک

 

کد مطلب: 32394