دعوت استاندار چهارمحال و بختیاری از مردم استان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مردم استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن سی و نهمین فجر پیروزی فراخواند.
دعوت استاندار چهارمحال و بختیاری از مردم استان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش جهانبین نیوز؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مردم استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن سی و نهمین فجر پیروزی فراخواند.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ بار دیگر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

اکنون که دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد دلسردی بین مردم کشور و ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند، شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر پاسخی کوبنده به ایادی استکبار جهانی است.

حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دشمنان ایران را در طراحی و پیاده سازی توطئه های شوم شان با شکست رو به رو می کند.

با بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ملت استوار، آگاه و انقلابی چهارمحال و بختیاری و از تمامی اقشار، تشکل ها و احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاهیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، بازاریان، کسبه و اصناف، عشایر، روستائیان، کشاورزان و سایر قشرهای انقلابی این استان دعوت می شود تا در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کنند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 38479