با همت کمیته امداد و سپاه پاسداران
احداث ۴۷ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد لردگانی
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا کنون نزدیک به ۴۷ مورد احداث مسکن شهری و روستای به مددجویان شهرستان لردگان بود که با تفاهم نامه ای که با سپاه پاسداران بسته شد و قرار شد تمام روستایانی که فاقد مسکن هستند بتوانند از بسته حمایتی مسکن این نهاد استفاده بکنند .
احداث ۴۷ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد لردگانی
به گزارش خبرنگار جهانبین نیوز؛ علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری، در آیین افتتاح مسکن مددجویان شهرستان لردگان ضمن تبریک عید غدیر خم و هفته دولت گفت: یکی از بسته های حمایتی کمیته امداد بسته مسکن است که خوشبختانه در شهرستان لردگان پیشرفت خوبی داشته و با توجه به اینکه چهار اداره کمیته امداد در این شهرستان وجود دارد و بیشترین احداث مسکن، تعمیرات مسکن و آب و برق و کمک های بلاعوض در خصوص مسکن به نیازمندان داده شد.

وی افزود: از ابتدای امسال تا کنون نزدیک به ۴۷ مورد احداث مسکن شهری و روستای به مددجویان بود که با تفاهم نامه ای که با سپاه پاسداران بسته شد و قرار شد تمام روستایانی که فاقد مسکن هستند بتوانند از بسته حمایتی مسکن این نهاد استفاده بکنند .

شهرستان‌ لردگان از نظر جمعيت و مساحت دومين شهرستان استان است، حدود ۲۳۰هزار نفر جمعيت، ۵ بخش، ۵ شهر و ۳۶۰ روستا است .انتهاي پيام/۶۳۰ ل

کد مطلب: 40205