با حضور 150 دوچرخه سوار
بروجن، ميزبان مسابقات دوچرخه سواري کوهستان کشور
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
آخرين مرحله ليگ کوهستان کشور در رشته هاي کراس کانتري و دانهيل با رقابت هاي بخش جوانان و بزرگسالان در تفريحگاه سياسرد بروجن در حال برگزاري است.
بروجن، ميزبان مسابقات دوچرخه سواري کوهستان کشور
به گزارش جهانبین نیوز، رئيس هيئت دوچرخه سواري چهارمحال و بختياري در گفتگو با کلار، اظهار داشت: سومين و آخرين مرحله ليگ کوهستان در سال ۹۶ به ميزباني شهرستان بروجن از ۱۳ لغايت ۱۶ آبان ماه در رشته هاي کراس کانتري و دانهيل برگزار مي شود.

قهرماني اسکندري و پور شريف در کراس کانتري

عليرضا احمدي افزود: در نخستين روز اين مسابقات دوچرخه سواران در رشته کراس کانتري آقايان در دو رده جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند که در پايان محمدحسين اسکندري از تيم کيوب، محمدجعفر مروج از هيت قم و علي ايزدي از هيت قم به ترتيب به مقام هاي اول تا سوم در رشته کراس کانتري جوانان دست يافتند.

وي با بيان اين که در رشته کراس کانتري بزرگسالان محمد پورشريف از تيم اسکات ايران به مقام اول رسيد، اضافه کرد: فراز شکري از تيم جاينت ايران به مقام دوم و سجاد طاهري از تيم فستوس کي تي ام ايران به مقام سوم رسيدند.

احمدي با اشاره به اين که در ادامه اين رقابت ها و در بخش دانهيل شرکت کنندگان به رقابت با يکديگر مي پردازند، گفت: اين دوره از مسابقات با حضور بيش از ۱۵۰ دوچرخه سوار در قالب ۱۶ تيم بزرگسال و ۸ تيم جوانان از سراسر کشور در پيست سياسرد بروجن در حال برگزاري است.

وي به برگزاري اين مسابقات در دو رشته ي کراس کانتري و دانهيل اشاره کرد و گفت: در روز اول اين مسابقات ۴۰ دوچرخه سوار در رده ي سني بزرگسال و ۳۰ دوچرخه سوار در رده ي سني جوانان در بخش کراس کانتري با يکديگر رقابت کردند.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 36976